SPRZĄTANIE POWIERZCHNI BIUROWYCH


Wycena do 24h


  Wypełnij formularz!


  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu usług własnych Fresh Office Poland sp. z o.o. Czytaj więcej

  * - wymagane pola

  Serwis dzienny i wieczorny

  Regularność to klucz do sukcesu! Polecamy nasze kompleksowe usługi sprzątające w trybie abonamentowym. W ramach umowy dbamy o całość porządku w biurze raz w tygodniu, w wybrane przez Ciebie dni lub codziennie. Godziny sprzątania dostosowujemy do cyklu pracy biura. Zachęcamy do złożenia zapytania o darmową wycenę. Specjalista na podstawie przedstawionych informacji bądź lokalnej wizyty zaproponuje rozwiązanie dopasowane warunków obiektu. Wspólnie ustalimy zakres, który będzie optymalny pod względem wydajnościowym i budżetowym. Na koszt usługi wpływa głównie powierzchnia biura i częstotliwość sprzątania. Fresh Facility to ponad 200 zadowolonych klientów abonamentowych!

  PRANIE WYKŁADZIN na start w super cenie


  Kontrola jakości usługi

  W ramy abonamentowej usługi wkalkulowana jest też bieżąca praca koordynatora. Koordynator nadzoruje pracę Pań sprzątających, monitoruje jakość wykonywanej usługi i odpowiada na wszystkie Twoje pytania. Jest w stanie wyłapać i skorygować błędy, zanim sam je zobaczysz. Zespoły sprzątające są stale wspierane przez naszą scentralizowaną strukturę zarządzania i wsparcia. Nawiązując współpracę z Fresh Office, otrzymasz bezpośredni kontakt do koordynatora odpowiedzialnego za biuro. W trakcie trwania abonamentu pozostajesz z nim w stałym kontakcie. Możesz liczyć, że odpowie na każdego maila i zawsze odbierze telefon.


  Profesjonalne środki czystości w pakiecie  Kompleksowe sprzątanie biur


  • Działamy kompleksowo, jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby, które pojawiają się w bieżącym użytkowaniu biura. Oferujemy usługi dodatkowe takie jak: pranie wykładzin, mycie okien foteli biurowych, czy polimeryzacja posadzek.
  • Proponujemy wsparcie w prowadzeniu biura: zorganizowanie przeprowadzek, zamawianie artykułów higienicznych czy organizowanie napraw i eliminowanie usterek.
  • Jesteś zainteresowany ekologicznym sprzątaniem? Po eco sprzątanie zgłoś się do nas! Zaproponujemy dedykowaną linię produktów przyjaznych środowisku.


  Zaufana kadra sprzątająca

  Jako Fresh Facility możemy pochwalić się siecią wykwalifikowanych pracowników. Przykładamy szczególną uwagę do procesu rekrutacji, a następnie do wielopoziomowego szkolenia pracowników. Każda zatrudniona w naszej firmie osoba jest dokładnie instruowana względem kategorii produktów i mechaniki sprzątania. Profesjonalne szkolenie kadry sprzątającej + wysokiej jakości chemia daje gwarancję, że nic w biurze nie zostanie uszkodzone w trakcie sprzątania.

  Doświadczona kadra koordynująca


  Koordynator Operacyjny

  Anna Gałowicz

  Manager Operacyjny Kraków

  Paulina Duda

  Manager Operacyjny Warszawa

  Łukasz Radzikowski

  Dyrektor Zarządzający

  Michał Zawada

  Sprzątanie biur w trybie kilka razy w tygodniu — co zyskujesz?


  • profesjonalne środki czystości marki Buzil w cenie
  • stałą, przeszkoloną kadrę, każda pracująca w Twoim biurze osoba jest zweryfikowana i zarejestrowana
  • dedykowanego koordynatora, czyli opiekuna klienta, który jest odpowiedzialny za bieżący kontakt
  • ubezpieczenie — polisę do 1 mln zł
  • mechanikę sprzątania dostosowaną do powierzchni
  • elastyczny harmonogram — sprzątamy, kiedy chcesz
  • 2 stopniowy system kontroli, nie musisz martwić się o jakość sprzątania
  • pracujemy 24h


  Nie martw się o formalności

  Wystawimy FV VAT 23%, posiadamy także polisę OC do 1 mln zł. Zabezpiecza to Twoje biuro i sprzęty na okoliczności ewentualnych zniszczeń. Podpisujemy wszelkie umowy NDA, wiemy, ile warte są dane Twojej firmy. Napisz do nas w sprawie wyceny — dostaniesz ją zupełnie za darmo. Nasz specjalista przeanalizuje aktualną sytuację Twojego biura i podpowie w wyborze rozwiązania. Przypominamy, że nie ma uniwersalnej ceny za metr kwadratowy sprzątania. Aby uzyskać wiążącą wycenę, musisz odpowiedzieć na kilka pytań, być może także spotkać się też z naszym przedstawicielem, który obejrzy biuro i na tej podstawie zaproponuje zakres usług.

  Forma abonamentu dopasowana do potrzeb


  Masz wielu pracowników i zależy Ci na utrzymaniu stałej czystości? Jesteśmy w stanie wyposażyć Cię we wszystkie środki i sprzęty, które pozwolą dbać o porządek każdego dnia. Otrzymasz wsparcie koordynatora i stały personel, zaznajomiony z charakterem Twojego biura.

  Twoje biuro nie wymaga codziennego sprzątania? Przygotowaliśmy rozwiązanie dla mniej wymagających obiektów. Dzięki skali naszej działalności i liczbie zatrudnionych osób jesteśmy w stanie oferować pełną elastyczność w ustalaniu harmonoramu.

  Nie musisz rezygnować z komfortu i czystości, jeśli działasz na mniejszą skalę. Zapewnij sobie abonamentowe sprzątanie biura w wersji mini. Pozwól nam zatroszczyć się o stan Twojego biura raz w tygodniu, a sam będziesz mieć więcej czasu na rozwijanie swojej działalności.


  Fresh Facility — dlaczego warto?


  Kacper Pilch

  Fresh Facility
  +48 730 007 239

  Fresh Facility
  +48 730 - pokaż numer


  Zamów darmową wycenę sprzątania abonamentowego


  Poznaj szczegóły naszej oferty

   * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu usług własnych Fresh Office Poland sp. z o.o. Czytaj więcej

   * - wymagane pola