Usługi porządkowe blog

Piszemy o efektywnym sprzątaniu, dzielimy się wskazówkami. Profesjonalnie sprzątanie biur i obiektów. Skorzystaj z naszej wiedzy!

blog Fresh Offie

07

sty 2022

0

Dzień Czystego Biurka – jak zorganizować dla siebie przestrz ...

To Dzień Czystego Biurka, który dla wielu pracowników powinien być motywacją do gruntownego przejrzenia zawartości szafek i szuflad, a następnie uprzątnięcia ich. Równie dużo uwagi trzeba poświęcić blatowi, bo jego powierzchnia jest nawet 400 razy brudniejsza niż deska klozetowa!

Czytaj

29

gru 2021

0

Dbanie o czystość gabinetu stomatologicznego

Prezentujemy naszego klienta placówkę stomatologiczną Artyści Uśmiechu w Katowicach, z siedzibą ul. Chorzowska 216/F,  Gabinet sprzątany jest 6 razy w tygodniu wedle standardów dedykowanych placówkom medycznym. 

Czytaj

23

gru 2021

0

Sprzątanie biura raz w tygodniu – czy to wystarczy?

Wszystkim zależy na tym, żeby środowisko pracy pozostawało estetyczne, higieniczne i reprezentatywne. Dlatego, jeśli masz wątpliwość, jak często wzywać serwis sprzątający, poświęć chwilę na zastanowienie się nad charakterem swojej działalności i osobistymi potrzebami.

Czytaj

21

gru 2021

0

Pies w biurze

Obecność czworonogów w miejscach pracy jest nie tylko akceptowana, ale wręcz rekomendowana. W ślad za takimi gigantami jak Amazon czy Google coraz więcej firm na świecie pozwala właścicielom psów na przyprowadzanie ich do biura. Dlaczego?

Czytaj

13

gru 2021

0

Jak często należy prać wykładziny w firmie? 

Na niektórych wykładzinach ślady są bardziej widoczne nie tylko z powodu zabrudzeń, ale też przesuwania foteli na kółkach czy stawiania ciężkich mebli. Dowiedz się, co na temat częstotliwości prania wykładzin w firmie uważają specjaliści..

Czytaj

11

gru 2021

0

Zarządzanie czasem - wskazówki

W zależności od tego, co ustalisz, przejdź do wytyczenia swoich celów. Zapewne na szczycie listy priorytetów jest eliminacja czynników dekoncentrujących pracowników i działania, jakie zamierzasz podjąć, aby zrealizować plan.

Czytaj

30

lis 2021

0

Jak wyceniamy sprzątanie biura?

Nie obawiaj się kontaktu z przedstawicielem firmy. To najlepsza i najszybsza droga do tego, aby poznać spersonalizowaną ofertę, a nawet zyskać pole do negocjacji.

Czytaj

23

lis 2021

0

Biuro w kamienicy – jak sprzątać?

Posiadanie biura w kamienicy to marzenie wielu przedsiębiorców. Niestety, miejsca te, choć znajdują się w atrakcyjnych dzielnicach miast i mają niezwykły klimat są dość wymagające w utrzymaniu.

Czytaj

20

lis 2021

0

Biura we Wrocławiu - wynajem, usługi sprzątania, lokalizacje ...

Wynajęcie biura we Wrocławiu nie jest trudne, bo ofert jest naprawdę sporo. Poszczególne lokale różnią się lokalizacją, ceną najmu, metrażem, standardem wyposażenia, układem.

Czytaj

12

lis 2021

0

Sprzątanie biur w okolicach Krakowa 

Wiele firm sprzątających koncentruje swoje działania w dużych miastach. Jednak dzisiaj przedsiębiorstwa w poszukiwaniu idealnych lokali do prowadzenia swojej działalności przenoszą się na obrzeża. Trend ten widać już w Krakowie i okolicach. Chcąc nadążyć za oczekiwaniami klientów, zakres swojej działalności zwiększają także firmy sprzątające.

Czytaj

09

lis 2021

0

Biura w Krakowie - wynajem, usługi sprzątania, lokalizacje

Kraków to jedno z polskich miast, które ma najlepiej rozwinięte zaplecze biznesowe. W stolicy Małopolski dynamicznie rośnie liczba biurowców, głównie budynków typu mixed-up, które oferują przestrzenie na wynajem dla różnych firm. Ci, którzy chcą z tych biur skorzystać mają do wyboru nowoczesne kompleksy zlokalizowane w różnych częściach miasta.

Czytaj

31

paź 2021

0

Prowadzisz firmę? Wiesz jak efektywnie zarządzać biurem?

Dobre zarządzanie biurem to dzisiaj niezwykle ceniona umiejętność. Wzrosło zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników gotowych do piastowania stanowisk office managerów. Jakie wyzwania czekają na kierownika biura? Jakimi zasadami on i jego zespół powinni kierować się w codziennej pracy?

Czytaj

27

paź 2021

0

Jak zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców osiedla wspólnoty? ...

Zarządzasz osiedlem mieszkaniowym? Administratorzy spółdzielni oraz wspólnot mają dużo obowiązków. Spora część z nich jest ukierunkowana na zapewnianie mieszkańcom bezpieczeństwa, ale nie tylko. Utrzymanie porządku, odśnieżanie, pielęgnacja zieleni, naprawa usterek, konserwacje i obowiązkowe przeglądy…

Czytaj

24

paź 2021

0

Firma sprzątająca biura Warszawa – jak wygląda rynek usług p ...

Na ten moment funkcjonuje tu tysiące biur o łącznej powierzchni przekraczającej 5,5 mln metrów kwadratowych! To imponująca liczba, która stale rośnie. Pociąga więc za sobą konieczność dostarczenia profesjonalnych usług porządkowych. Jak wyglądają one w stolicy?

Czytaj

20

paź 2021

0

Dozowanie środków chemicznych i szkolenie pracowników

W obecnej chwili mamy na rynku całą gamę metod dozowania środków chemicznych. Producenci prześcigają się w coraz to nowych koncepcjach. Niezwykle istotne jest wyselekcjonowanie metody lub systemu, który najlepiej będzie odpowiadał potrzebom danego obiektu.

Czytaj

15

paź 2021

0

Szukasz biura do wynajęcia w Warszawie? Oto, co musisz wcześ ...

Czy biuro w centrum to zawsze najlepszy wybór? Kiedy lepiej wybrać lokalizację na obrzeżach? Duży czy mały metraż? Z dostępem do dodatkowych usług (parking podziemny, sala konferencyjna, profesjonalne usługi porządkowe) czy bez nich? Odpowiedź na to pytanie wiąże się z kilkoma kwestiami:

Czytaj

27

wrz 2021

0

Jak zorganizować sprzątanie biura?

Czynności porządkowe należy odpowiednio zaplanować, aby praca ekipy zajmującej się utrzymaniem czystości była maksymalnie wydajna. Liczy się efekt, ale też czas, w jakim uda się go osiągnąć, nie przeszkadzając przy tym pracownikom oraz klientom.

Czytaj

22

wrz 2021

0

Polimeryzacja posadzek - jak wygląda, co daje ta usługa?

Polimeryzacja posadzek to proces, który ma na celu zabezpieczyć posadzkę przed uszkodzeniami. Ważne jest przy tym prawidłowe wykonanie tego zadania, krok po kroku, aby uzyskać pożądane efekty. O tym, jak przebiega czynność i jakie daje rezultaty piszemy poniżej. Wcześniej jednak wyjaśniamy, czym dokładnie jest wspomniana technologia.

Czytaj

20

wrz 2021

0

Sprzątanie osiedli - wysoki standard usług porządkowych

Współczesne osiedla mieszkaniowe to zazwyczaj tereny zamknięte, objęte monitoringiem, ogrodzone i kontrolowane przez firmę ochroniarską. W takich miejscach bezpieczeństwo idzie w parze z funkcjonalnością oraz estetyką, dlatego tak ważne jest zatrudnienie dobrej ekipy sprzątającej.

Czytaj

16

wrz 2021

0

Czyste biuro dla alergików – jak dbać o porządek?

Porządek jest ważny w każdym biurze, ale szczególnie dużo uwagi trzeba poświęcić miejscom, w których pracują alergicy. Dzisiaj osoby uczulone na kurz, roztocza, ale też silne środki chemiczne stanowią coraz większy procent całej populacji. Jest więc duża szansa na to, że niektórzy z nich są zatrudnieni w Twojej firmie

Czytaj

14

wrz 2021

0

Jak rekrutujemy personel sprzątający?

Firmy decydują się na zmianę dostawcy usług porządkowych z różnych powodów. Zmiana lokalizacji, podwyżka cen, niezadowolenie z jakości usług, konflikty personalne. Być może Twoje potrzeby wzrosły i obecna firma sprzątająca nie może sprostać potrzebom… 

Czytaj

13

wrz 2021

0

Office manager - jak wygląda praca na tym stanowisku?

Tętniące życiem biuro wymaga właściwego zarządzania. Przestrzenie, które są miejscem pracy, spotkań i wymian handlowych wymagają właściwego zagospodarowania pod wieloma względami. Jak w praktyce wygląda zarządzanie biurem, czego oczekują pracodawcy? 

Czytaj

08

wrz 2021

0

Jak zmienić firmę sprzątającą?

Firmy decydują się na zmianę dostawcy usług porządkowych z różnych powodów. Zmiana lokalizacji, podwyżka cen, niezadowolenie z jakości usług, konflikty personalne. Być może Twoje potrzeby wzrosły i obecna firma sprzątająca nie może sprostać potrzebom… 

Czytaj

26

sie 2021

0

Estetyka gabinetu - Jak przygotować placówkę medyczną na prz ...

Gabinet, w którym wykonywane są zabiegi lecznicze czy medycyny estetycznej powinien być sterylnie czysty. Jednak wobec takich miejsc wymagania bywają znacznie wyższe, a dotyczą także architektury, wyglądu oraz estetyki.

Czytaj

18

sie 2021

0

Dzieci wracają do szkoły - sprzątanie placówek edukacyjnych ...

Na dyrektorze szkoły spoczywa sporo obowiązków. To także dbanie o czystość szkoły i przedszkola. Zatrudnienie ekipy do sprzątania placówki edukacyjnej pozwala zaoszczędzić sporo czasu:

Czytaj

16

sie 2021

0

Firma sprzątająca nie wypełnia swoich obowiązków - co dalej? ...

Firma sprzątająca nie wypełnia obowiązków? Nie wiesz, jak rozwiązać umowę? Sprawdź, jak reagować na zaniedbania

Czytaj

06

sie 2021

0

Jakie kwiaty do biura?

Jakie kwiaty w biurze sprawdzą się najlepiej? Na co zwrócić uwagę? Jak dbać o rośliny w przestrzeni biurowej?

Czytaj

29

lip 2021

0

Efektywne spotkania – co powinno znaleźć się w salce konfere ...

Szkolenie, negocjacje biznesowe, omawianie strategii działania – w tym pomieszczeniu toczy się wiele ważnych dla losów firmy rozmów. Podpowiadamy, jak zrobić na uczestnikach dobre pierwsze wrażenie i jakie wyposażenie powinno znaleźć się w sali konferencyjnej.

Czytaj

23

lip 2021

0

Sprzątanie biur w firmach technologicznych - czego wymagają ...

O tym, że do sprzątania biura lepiej zatrudnić firmę, wie każdy przedsiębiorca, który woli skupić się na działalności biznesowej niż na wyborze płynu do mycia podłóg. Zanim znajdziesz ekipę godną zaufania, sprawdź, jaki zakres usług oferuje.

Czytaj

22

lip 2021

0

Personel sprzątający – jaki powinien być?

To panie/panowie sprzątający są bezpośrednio odpowiedzialni za utrzymanie czystości w obiekcie. Dlatego tak ważne jest jak przedsiębiorstwo traktuje swoich pracowników

Czytaj

17

lip 2021

0

Sprzątanie klatek schodowych

Ślady zostawiane każdego dnia przez setki butów, odciski palców na poręczach czy przyciskach w windzie, zabrudzenia spowodowane rozlanym napojem czy śmieciami wypadającymi z wynoszonych na śmietnik worków wymagają szybkiego usunięcia.

Czytaj

25

cze 2021

0

Nowy porządek biur

Wraz z coraz większą ilością zaszczepionych w najbliższym czasie możemy spodziewać się stabilizacji sytuacji epidemiologicznej, dlatego coraz więcej pracowników deklaruje chęć powrotu.

Czytaj

15

cze 2021

0

Co-work. Jak dezynfekować powierzchnie?

Ci, którzy ze względu na swój zakres obowiązków nie mogli pracować zdalnie, musieli dostosować się do nowych warunków. Czas w biurze stał się dokładnie kontrolowany

Czytaj

05

cze 2021

0

Sprzątanie biura – najczęstsze błędy

Przetarcie blatów biurka, odkurzanie wykładziny, porządek firmowej kuchni… Pracujesz w przestrzeni biurowej? Zastanów się, jak dbasz o czystość swojego miejsca pracy. Zapewne masz swoje rytuały, w końcu czynność tę powtarzamy praktycznie codziennie

Czytaj

31

maj 2021

0

Wyposażenie firmy sprzątającej

Coraz więcej firm korzysta z outsourcingu środków czyszczących i zatrudnia pomoc z zewnątrz. Powodem takiej decyzji są między innymi wysokie koszty inwestycji w sprzęt i profesjonalne środki. Jakie wyposażenie musi posiadać firma sprzątająca?

Czytaj

22

maj 2021

0

Wracamy do pracy stacjonarnej! Jak zarządzić procesem powrot ...

Czy pracownicy będą chcieli wracać do budynków, nawet gdy znów praca stacjonarna stanie się bezpieczna? Czy firmy powinny pozbyć się wideokonferencji i przywrócić miejsce pracy na sposoby sprzed COVID? Jeśli tak, to, jak zorganizować przestrzeń w nowych warunkach? 

Czytaj

10

maj 2021

0

Jak doczyścić 10 lat odłożonej chemii? Case Study Biurowiec ...

Od stycznia 2021 zespół Fresh Facility odpowiada za usługi porządkowe w biurowcu zlokalizowanym w centrum Krakowa przy ulicy Morawskiego zarządzanym przez biuro inwestycyjne TDJ. Usługi realizujemy w częściach wspólnych Z jakimi wyzwaniami musieliśmy się zmierzyć, biorąc obiekt pod swoje skrzydła? 

Czytaj

07

maj 2021

0

Sprzątanie biur cena za m2

Szacowanie kosztów sprzątania biura powinno uwzględniać kilka decydujących czynników. Kluczowy jest czas sprzątania. Koszty pracy ludzkiej to największa składowa całości usługi. Jak wyceniamy sprzątanie biur cena za m2? Fresh Facility realizuje usługi nawet od 2,5 zł za m2.

Czytaj

29

kw. 2021

0

Sprzątanie biur jak wygląda?

Jak wygląda sprzątanie biur? Wiele zależy od tego jak wygląda przestrzeń biura. Nie ma uniwersalnych metod i rozwiązań dla każdego obiektu. Od charakterystyki i specyfiki danego biura będzie zależało jakie środki i sprzęt będą potrzebne. Profesjonalna ekipa może zmienić funkcjonowanie i poprawić komfort w każdym biurze

Czytaj

29

kw. 2021

0

Najbrudniejsze miejsce w biurze - 21 000 bakterii, wirusów i ...

Siedząc przez dłuższy czas przy biurku, w rezultacie robimy więcej, niż tylko stukamy w klawiaturę. Kichamy, kaszlemy, dotykamy i rozlewamy kawy — dzień po dniu roznosząc zarazki. Nic dziwnego, że biura szybko stają się mikrobiologiczną bombą.

Czytaj

17

kw. 2021

0

Najczęstsze błędy w utrzymaniu czystości biurowca klasy A. P ...

Biurowiec klasy A to miejsce, w którym czystość nie jest tylko kwestią bezpieczeństwa użytkowników, ale przede wszystkim wizerunku. Każdy najemca biurowca oczekuje, że będzie to przestrzeń funkcjonalna dla pracowników, ale także reprezentacyjna.

Czytaj

13

kw. 2021

0

Jak często należy czyścić powierzchnie w miejscu pracy?

W miejscach, gdzie styka się wielu pracowników, codzienna dezynfekcja jest konieczna. Pamiętaj, że czyste i odkażone biuro czy hala produkcyjna zapewnia zdrowie pracowników, buduje ich poczucie bezpieczeństwa w miejscu pracy, pomaga też zmniejszyć ilość zwolnień chorobowych.

Czytaj

06

kw. 2021

0

Najczęstsze błędy firm sprzątających podczas sprzątań pobudo ...

Sprzątanie jest jednym z ostatnich etapów realizacji inwestycji budowlanej. Często jest to też etap bagatelizowany przez kierowników budowy, którzy przeszli miesiące, a czasem lata bojów z różnymi podwykonawcami na danej budowie i chcieliby, żeby ktoś szybko i profesjonalnie sprzątnął budynek.

Czytaj

22

mar 2021

0

Wiosenne porządki w Twoim obiekcie 

Po okresie zimowym bardzo często nasuwa się pytanie, jak zadbać o pracowników i miejsce oraz o przestrzeń w biurze, czy zakładzie pracy? Przygotuj się na nowy sezon. Jak się do tego zabrać? Przeczytaj nasze porady ⬎

Czytaj

18

mar 2021

0

Jak poradzić sobie z kurzem po remoncie?

Słyszysz słowo „remont” i od razu się zniechęcasz? Nic dziwnego. Na samą myśl o tonie kurzu opadającego na meble i brudnych śladach na posadzkach w całym mieszkaniu aż boli głowa. Z i zabierze Ci jeden problem z głowa? Przeczytaj

Czytaj

18

mar 2021

0

Porządek w firmowej kuchni — z czym mierzy się Office Manage ...

Profesjonalne sprzątanie zdecydowanie różni się od tego praktykowanego w domu, na własny użytek. Sprzątać potrafi każdy, jedni trochę lepiej bądź trochę gorzej 🙂 jednak w przestrzeni użytkowej, gdzie higiena pracy jest niezbędna do procesu usług porządkowych, należy podejść zupełnie inaczej. 

Czytaj

11

mar 2021

0

Fakty i Mity dotyczące sprzątania Fresh Facility

Profesjonalne sprzątanie zdecydowanie różni się od tego praktykowanego w domu, na własny użytek. Sprzątać potrafi każdy, jedni trochę lepiej bądź trochę gorzej 🙂 jednak w przestrzeni użytkowej, gdzie higiena pracy jest niezbędna do procesu usług porządkowych, należy podejść zupełnie inaczej. 

Czytaj

10

mar 2021

0

Firma czy osoba sprzątająca na etacie? Co się bardziej opłac ...

Szczególnie w czasie zagrożenia epidemiologicznego przed pracownikami “niemedycznymi” działającymi w obrębie placówki stoi duże wyzwanie. Bezpieczeństwo pacjentów zależy także od zachowania personelu. Utrzymanie reżimu sanitarnego w czasie trwającej pandemii wymusza stosowanie odpowiednich zasad

Czytaj

09

mar 2021

0

Czy warto oszczędzać na sprzątaniu biurowca? 

Szczególnie w czasie zagrożenia epidemiologicznego przed pracownikami “niemedycznymi” działającymi w obrębie placówki stoi duże wyzwanie. Bezpieczeństwo pacjentów zależy także od zachowania personelu. Utrzymanie reżimu sanitarnego w czasie trwającej pandemii wymusza stosowanie odpowiednich zasad

Czytaj

26

lut 2021

0

7 wskazówek dla Property Managerów

Zarządzanie nieruchomościami wymaga wykonywania wielu zadań. Od rozwiązywania problemów najemców, przez negocjowanie umów na wywóz śmieci, utrzymanie terenów zewnętrznych czy usługi sprzątania. Dzięki efektywnemu zarządzaniu nieruchomościami wszystko działa sprawnie, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jednak czy Property Manager jest w stanie zadbać o wszystko sam?

Czytaj

25

lut 2021

0

Jak myć okna w biurze?

Mycie okien zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz jest dość żmudnym zadaniem, Google podpowiada, że fraza “mycie okien bez smug” to jedna z częściej wyszukiwanych zapytań w okresie wiosennym 🙂 Czyste okna to zmartwienie nie tylko gospodyń domowych, ale też dużej grupy Office Managerów

Czytaj

04

lut 2021

0

Pranie wykładzin biurowych Wskazówki dla Office Managerów

Jak podejść do kwestii prania wykładzin w Twoim biurze? Sposób czyszczenia wykładzin w biurze powinien być uzależniony od intensywności, z jaką użytkowana jest dana powierzchnia. Z oczywistych względów najbardziej problematyczne są wykładziny położone w korytarzach i w bliskiej lokalizacji drzwi wejściowych.

Czytaj

02

lut 2021

0

Podział przestrzeni w biurach, który zapewni bezpieczeństwo ...

Szczególnie w czasie zagrożenia epidemiologicznego przed pracownikami “niemedycznymi” działającymi w obrębie placówki stoi duże wyzwanie. Bezpieczeństwo pacjentów zależy także od zachowania personelu. Utrzymanie reżimu sanitarnego w czasie trwającej pandemii wymusza stosowanie odpowiednich zasad

Czytaj

27

sty 2021

0

Zasady mycia i dezynfekcji placówek medycznych

Szczególnie w czasie zagrożenia epidemiologicznego przed pracownikami “niemedycznymi” działającymi w obrębie placówki stoi duże wyzwanie. Bezpieczeństwo pacjentów zależy także od zachowania personelu. Utrzymanie reżimu sanitarnego w czasie trwającej pandemii wymusza stosowanie odpowiednich zasad

Czytaj

20

sty 2021

0

Sprzątanie pobudowlane cena - pomagamy oddać budowę

Czy profesjonalna firma sprzątająca to sposób na szybkie poradzenie sobie z gruzem i kurzem pobudowlanym? Sprawdź, jak działamy i co oferujemy w ramach sprzątania pobudowlanego. Czy możemy być odpowiedzią na problemy, z którym boryka się każdy kierownik budowy?

Czytaj

17

sty 2021

0

Szukasz firmy sprzątającej? Przygotuj się na spotkanie z han ...

Szczególnie w czasie zagrożenia epidemiologicznego przed pracownikami “niemedycznymi” działającymi w obrębie placówki stoi duże wyzwanie. Bezpieczeństwo pacjentów zależy także od zachowania personelu. Utrzymanie reżimu sanitarnego w czasie trwającej pandemii wymusza stosowanie odpowiednich zasad

Czytaj

08

sty 2021

0

Zatrudniasz serwis sprzątający? Sprawdź, jak ustalić zasady ...

Warto zadbać o ustalenie zasad współpracy podczas pierwszego spotkania z przedstawicielem firmy sprzątającej. O jakie informacje warto pytać? Jakie przedstawić wymagania względem serwisu sprzątającego? Sprawdź, zanim podpiszesz umowę.

Czytaj

07

gru 2020

0

Co powinno znaleźć się w umowie z firmą sprzątającą?

Wbrew pozorom zatrudnienie firmy sprzątającej do biura, placówki medycznej czy przedszkola to decyzja, której doświadczony manager nie powinien bagatelizować. Waga tej decyzji jest tym większa, im bardziej osobie zarządzającej daną przestrzenią zależy na wysokiej jakości usług, profesjonalnej obsłudze, a przede wszystkim na zdjęciu z barków odpowiedzialności za czyste miejsce pracy.

Czytaj

29

lis 2020

0

Spotkanie przed wyceną usługi. Dlaczego się opłaca?

Najważniejsze przed wyborem firmy sprzątającej należy wziąć pod uwagę wszystkie elementy, które wpłyną na późniejszą współpracę. Firma porządkowa mając wiedzę na temat obiektu oraz preferencji osób zarządzających jest w stanie „uszyć na miarę” odpowiedni kontrakt, który spełni oczekiwania obu stron.

Czytaj

16

lis 2020

0

Zakres prac firmy sprzątającej jako ważny element współpracy ...

Najwyższe oczekiwania klienta zapewnia wykwalifikowany personel, specjalistyczny sprzęt, profesjonalne środki czystości oraz spersonalizowany zakres prac.

Czytaj

26

paź 2020

0

Porównanie warunków współpracy z firmami sprzątającymi

Zestawienie rynkowych propozycji nie należy do najłatwiejszych. Jak do swojej oferty sprzątania podchodzi zespół Fresh Office? Co warto wziąć pod uwagę w trakcie porównywania firm?

Czytaj

11

wrz 2020

0

Przeprowadzka do nowego biura: wskazówki i porady dla Office ...

Forma usług sprzątania powinna być dostosowana do specyfiki danego biura czy obiektu. Office Manager jest odpowiedzialny za funkcjonowanie biur i często staje przed zadaniem ogarnięcia tego tematu w szybki, a zarazem efektywny sposób.

Czytaj

11

wrz 2020

0

Reżim sanitarny w pracy

Forma usług sprzątania powinna być dostosowana do specyfiki danego biura czy obiektu. Office Manager jest odpowiedzialny za funkcjonowanie biur i często staje przed zadaniem ogarnięcia tego tematu w szybki, a zarazem efektywny sposób.

Czytaj

26

cze 2020

0

Profesjonalna firma sprzątająca - czy to się opłaca?

Forma usług sprzątania powinna być dostosowana do specyfiki danego biura czy obiektu. Office Manager jest odpowiedzialny za funkcjonowanie biur i często staje przed zadaniem ogarnięcia tego tematu w szybki, a zarazem efektywny sposób.

Czytaj

10

cze 2020

0

Outsourcing usług. To naprawdę się opłaca! 

Każdy przedsiębiorca i manager chciałby, żeby jego firma czy zespół działały jak najefektywniej. Słowo „efekt” jest tutaj kluczowe, ponieważ oznacza, że z konkretnej pracy powinna powstać jakaś wartość, którą da się później wycenić.

Czytaj

25

maj 2020

0

Firma sprzątająca Fresh Office — jak nawiązać współpracę? ...

Nie wiesz jak zacząć poszukiwanie firmy sprzątającej? To proste! W kilku punktach pokażemy Ci, jak wygląda nawiązanie współpracy z Fresh Facility.

Czytaj

06

maj 2020

0

Powrót do pracy w biurze? Jak się przygotować? 

Nowe procedury, mierzenie temperatury przy wejściu, sanitarny reżim, prowadzenie dokumentacji — co czeka nas po powrocie? Nad pracodawcami i pracownikami wisi ogromny projekt pod hasłem STERYLNOŚĆ. Każdy, kto chce funkcjonować w przestrzeni biurowej, musi uczestniczyć w jego wdrożeniu.

Czytaj

03

maj 2020

0

Maseczki ochronne - Czy trzeba nosić maseczkę w biurze? 

Maska ochronna na twarz może zapewnić dodatkową ochronę przed zarażeniem. Pomimo pewnego dyskomfortu, nie ma znanych zagrożeń związanych z noszeniem osłony twarzy

Czytaj

27

kw. 2020

0

Czy przetrwamy kryzys? Głos prezesa Fresh Office

Czego uczy koronawirus nt. sprzątania? Jakie kroki wymusza? Jak wygląda pracy firmy sprzątającą w czasie pandemii? Oświadczenie Michała Zawady, prezesa Fresh Office Poland.

Czytaj

23

kw. 2020

0

Ozonowanie pomieszczeń - wszystko, co powinieneś wiedzieć o ...

Pytania o ozonowanie pomieszczeń pojawiają się coraz częściej. Nasi specjaliści każdego dnia odpowiadają na liczne zapytania, związane z samym  procesem czy właściwościami ozonu. Ozon od lat jest szeroko stosowany przez ludzi do dezynfekcji i sterylizacji pomieszczeń. Z tego powodu ozon powinien zostać przyjęty jako broń w globalnej walce z COVID-19. Ozon jest sprawdzoną i oficjalnie zalecaną metodą eliminacji wirusów i patogenów.

Czytaj

01

kw. 2020

0

Sprzątanie w czasie koronawirusa - jak pracuje Fresh Office? ...

Aktualna sytuacja w kraju spowodowana epidemią koronawirusa wywróciła funkcjonowanie wielu firm, nie omijając naszej. Nowe wydarzenia nie wpływają pozytywnie na przedsiębiorców, z którymi współpracujemy. Cierpią nasi klienci, straty przy dwukrotnym nakładzie pracy są odczuwalne również dla nas.

Czytaj

17

mar 2020

0

Dezynfekcja biur

Wszyscy obawiamy szalejących wirusów, które mogą utrzymywać się przez tygodnie. Osoby pracujące w biurze są bardziej narażenie na zakażenia. Duże skupisko osób w jednym pomieszczeniu, open space, działająca klimatyzacja, częste spotkania i dojazdy do pracy komunikacją miejską… Biuro staje się siedliskiem bakterii i wirusów. 

Czytaj

11

mar 2020

0

Jak chronić się przed koronowirusem w biurze?

Pracodawco! Sprawdź, co możesz zrobić, aby chronić swoich pracowników. Dezynfekcje, regularne sprzątanie, minimalizowanie kontaktów pomiędzy pracownikami. Czego możesz oczekiwać od firmy sprzątającej?

Czytaj

16

lut 2020

0

Ekologiczne biuro - jak zacząć?

Jak stworzyć ekologiczne biuro? Nad tym pytaniem głowi  się wiele Office Managerek… Na całe szczęście dla ludzkości i naszej planety jesteśmy coraz bardziej świadomi konsekwencji naszych działań. W stronę ekologii zwracają się wszyscy: głowy państw, największe marki, indywidualni konsumenci. Zarządzasz biurem i zastanawiasz się, w jaki sposób Ty możesz wdrożyć ekologiczne wartości do swojej firmy? Poniżej znajdziesz kilka prostych, ale nie tak oczywistych wskazówek. Jak być eco zarządzając biurem?

Czytaj

05

lut 2020

0

Jak wybrać firmę sprzątającą do biura?

Każdy Office Manager w swoich poszukiwaniach firmy sprzątającej będzie zorientowany na cenę… W praktyce okazuje się, że to stosunek jakości do ceny jest kluczowy. Wybrać firmę, która jest niezawodna i profesjonalna to spore wyzwanie, dlatego chcemy podzielić się swoimi doświadczeniami i zwrócić uwagę na newralgiczne punkty.  Jak wybrać firmę sprzątającą do biura? Zapraszamy do lektury. 

Czytaj

13

cze 2019

0

Profesjonalne usługi outsourcingowe

Utrzymanie porządku w przestrzeniach publicznych takich jak miejsce, w którym pracujesz, wcale nie należy do prostych zadań. I coraz rzadziej delegowane są do niego pojedyncze osoby sprzątające. Według statystyk aż 64% firm decyduje się na usługi outsourcingowe, które wzbudzają większe zaufanie i są gwarantem profesjonalizmu w obszarze czystości przestrzeni użytkowych.

Czytaj

14

maj 2018

0

Firma sprzątająca vs. osoba sprzątająca na etat

Firma sprzątająca kraków”, „sprzątanie biur kraków”, „cennik sprzątanie biur w krakowie” – to najczęstsze slogany, wpisywane w wyszukiwarkę Google przez ludzi chcących oddać swoją przestrzeń w ręce najlepszych specjalistów.

Czytaj


    Zamów darmową wycenę

    Sprzątanie biura już od 25 zł

      * - wymagane pola