Ekologiczne sprzątanie
biur i obiektów

Eko Fresh Facility

We Fresh Facility stawiamy sobie za cel wykonania usług porządkowych w duchu zrównoważonego rozwoju. Współpracujemy z odpowiednimi dostawcami w zakresie ekologicznych środków czyszczących oraz sprzętu, zużywającego mniej wody i chemii.

Odpowiedzialność za ochronę środowiska obejmują ekologicznie zachowania pracowników w każdym miejscu pracy w ramach wykonywanych obowiązków.

Nasze ekologiczne praktyki stosowane w sprzątaniu

Automatyczny system dozujący

Nakładka dozująca

Pompka dozująca

klaudia-o-300x300

KLAUDIA ORZECHOWSKA

Koordynator usług porządkowych, specjalizuje się w doradztwie w kwestiach ochrony środowiska

„Jeżeli chodzi o ogólne zasady, to segregacja odpadów w biurze niczym nie różni się od tej, prowadzonej w domu. Ten sam sposób znakowania pojemników i obowiązujący 5-frakcyjny system selekcji sprawia, że nikt nie powinien mieć problemów z przestrzeganiem przyjętych ustaleń. Aby sortowanie w miejscu pracy było dla wszystkich zrozumiałe i przynosiło oczekiwane rezultaty, pomagamy w edukowaniu Twoich pracowników.”

Jakie środki czystości stosujemy?

Stawiamy na wiedzę, doświadczenie, technologię i dlatego stosujemy środki z certyfikatem ECOLABEL. Marką środków czystości z jakiej od lat głównie korzystamy to niemiecka firma Buzil, która od 110 lat opracowuje innowacyjne środki czyszczące.

Z długiej tradycji firmy wywodzi się dążenie do jak najlepszego połączenia ekologii i ekonomii. Rezultatem tej filozofii jest między innymi ekologiczna edycja Planta®, którą stosujemy w przestrzeniach naszych klientów.

To ekologiczne środki opatrzone europejskim certyfikatem EcoLabel oraz wyróżnione za jakość i bezpieczeństwo przez Austriacki znak
ekologiczny.

Ekologiczne nie oznacza drogie

Nowe technologie pozwoliły obniżyć koszt ekologicznych środków czystości. Dzięki temu koszt środków jest taki jak w przypadku klasycznej usługi sprzątania obiektów. Dodatkową korzyścią dla klienta jest obniżenie rachunków za wodę i energie elektryczną.

Co oznaczają certyfikaty ekologiczne?

Czyszczenie zgodnie z naturą

Nasze cele

Postawiliśmy sobie za cel wsparcie polskich lasów poprzez zasadzenie 10 m2 za każdą podpisaną umowę.

Dzięki współpracy z Tobą realizujemy naszą misję posadzenia 10 000 m2 do 2030 roku.

1 umowa = 10m2 lasu

Jak to działa?

Wspieramy Fundację Las na Zawsze, której misją jest trwałe i nieodwracalne przywrócenie równowagi biologicznej na Ziemi. Fundacja sadzi lasy, które są najprostszym sposobem zapobiegania zmianom klimatycznym.

Fresh Facility wspiera świeże pomysły w trosce o naszą planetę. Świadcząc usługi czystościowe skupiamy się na optymalizacji procesów, tak aby używane przez nas środki chemiczne szkodziły jak najmniej. Dzięki współpracy z fundacją, przekazujemy darowiznę za każdego nowego klienta.

10 nowych klientów Fresh Facility to 100 m2 świeżego lasu. To nie tylko drzewa, ale cała bioróżnorodność – krzewy, rośliny, runa leśnego.

Jeden las to średnio 10m2, podpisując umowę sadzisz z nami Las na Zawsze!

Nasze zobowiązanie

0 m2
do 0 roku!

Michał Zawada
CEO Fresh Facility

Dbaj o środowisko razem z nami

Poznaj szczegóły naszej oferty

    * - wymagane pola