FAQ

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów odnośnie usługi sprzątania

Pytania ogólne


Jak wyceniamy nasze usługi?
Przed dokonaniem wyceny umawiamy się na wizję lokalną na obiekcie, po to żeby określić zakres prac. Możemy też przygotować wstępną wycenę przed wizją lokalną, wtedy potrzebujemy następujących informacji:

- rodzaj obiektu (biuro, teren zewnętrzny, placówka medyczna itd)
- całkowita powierzchnia
- ilość osobnych pomieszczeń
- ilość kuchni oraz łazienek
- ilość osób korzystających z przestrzeni
- częstotliwość sprzątania (np. 5 razy w tygodniu)
- ustalony zakres czynności do wykonania
- czy występują szklane drzwi, ściany lub witryny
- typ posadzki
- lokalizacja obiektu
Jakiego sprzętu używamy?
Korzystamy tylko i wyłącznie z profesjonalnego sprzętu takich marek jak: Karcher, Numatic, Hako, Vileda
Jakich środków czystości używamy?
Środki z jakich korzystamy posiadają wszelkie atesty i są bezpieczne dla każdego typu powierzchni. Korzystamy z takich marek jak: Voight, Dolphin, Buzil, Tenzi.
Jak rekrutujemy i weryfikujemy pracowników?
Nasi pracownicy przechodzą przez kilkustopniowy proces rekrutacji, którego zwieńczeniem jest testowe sprzątanie na obiekcie, na którym pracują doświadczone osoby. Dopiero po pozytywnym wyniku sprzątania testowego zrekrutowana osoba zostaje wdrożona na docelowy obiekt.
Czy sprzątamy mieszkania i domy?
Na ten moment nie świadczymy sprzątania mieszkań i domów.
W jakich miastach świadczymy usługi?
Obszar naszej działalności to: Kraków, Wrocław, Warszawa, Katowice oraz cały GOP, Rzeszów
Czy oferujemy ekologiczne sprzątanie?
Tak, na życzenie klienta wdrażamy na obiekt system sprzątania ekologicznego sprzątania, dzięki któremu nie używamy żadnej chemii, czy też detergentów.
DEZYNFEKCJA BIUR JAK WYGLĄDA?
Tak, dezynfekcja biur jest w zakresie naszych usług. Proponujemy gruntowną dezynfekcję powierzchni wspólnych: klamek, poręczy, korytarzy, sal konferencyjnych, ale też dezynfekcję każdego stanowiska pracowniczego. Używamy wyłącznie profesjonalnych środków odkażających. Dbamy o bezpieczeństwo personelu sprzątającego, każdy pracownik wyposażony jest w odpowiedni sprzęt i środki higieniczne. Dezynfekujemy biura w elastycznych godzinach, podczas nieobecności pracowników. Czyścimy klawiatury, ekrany i wszystkie sprzęty. Nasi pracownicy są przeszkoleni - wiedzą jakich produktów używać, aby nie naruszyć delikatnych powierzchni.
Ozonowanie powierzchni - dla kogo, kiedy?
Czy oferujemy usługę ozonowania pomieszczeń? Tak, pracujemy na profesjonalnych generatorach ozonu polskiego producenta.
Obsługujemy:
- biura
- siłownie, kluby fitness,
-przedszkola, szkoły, żłobki
- hotele, pensjonaty, hostele, akademiki

Ozonowanie rekomendowane jest do dezynfekcji, zabijania lub usuwania niebezpiecznych lub drażniących cząstek unoszących się w powietrzu w pomieszczeniach. Niweluje wirusy, bakterie, alergeny i wszelkie mikroorganizmy. Zdecydowanie poprawia jakość powietrza w pomieszczeniu. Zwiększa komfort pracy. To metoda w 100% ekologiczna, przyjazna alergikom i dzieciom.

Ozon jest cząsteczką, która jest bardzo skuteczna w reakcji z silnymi zapachami i chemikaliami w powietrzu oraz w ich eliminowaniu. Ozon ma naturalnie bardzo świeży zapach, podobny do „odświeżającego” odświeżacza powietrza. Połączenie świeżego zapachu i zdolności do skutecznego usuwania nieprzyjemnych zapachów sprawia, że jest wykorzystywany w wielu przestrzeniach.Sprzątanie Twojego obiektu już od 2,5 zł/m2

Sprawdź:Skontaktuj się z nami: