sprawdź nasze referencje

dostępność w każdy dzień

ochrona Twojej firmy

Dezynfekujemy w pakiecie

Profesjonalne sprzątanie - Kraków, Wieliczka, Skawina, Niepołomice z czystymi biurami!


Interesują Cię sprawdzone firmy sprzątające w Krakowie? Oferujemy sprzątanie biur i innych obiektów. Opinie, które słyszysz, nie do końca Cię przekonują? Skontaktuj się z nami - bezpłatnie wycenimy nasze usługi dostosowane do Twoich potrzeb i opowiemy o naszych kwalifikacjach. Sprzątanie na terenie Krakowa to nasza specjalność. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły wyceny dla swoich obiektów. Zapewniamy w pełni darmowe konsultacje i bezpłatną wycenę. Jednocześnie proponujemy usługę na najwyższym poziomie. Sprzątanie Kraków - zobacz jak może wyglądać. Zleć nam kompleksową obsługę swoich obiektów.Każdy właściciel biura wie, jak ważna jest  profesjonalna, samodzielna firma sprzątająca. Kraków jest siedzibą dla wielu biznesów z różnorodnych branż. Jednak w przypadku czystej przestrzeni biurowej nie ma znaczenia, czy mówimy o firmie z branży IT, kancelarii adwokackiej czy księgowości. To, jak prezentuje się Twoje biuro, wpływa na opinię klientów, ale także motywację Twoich pracowników. Regularne sprzątanie biur to konieczność. Przestrzeń, w której przyjmujesz klientów jest Twoją wizytówką. Postaw na profesjonalne sprzątanie. Działamy kompleksowo, interesuje Cię sprzątanie generalne albo mycie okien albo pranie wykładzin? Napisz! Wykonujemy różnego rodzaju zlecenia sprzątania. Pranie wykładzin, mycie okien, ozonowanie - czegokolwiek potrzebujesz w zakresie sprzątania, daj nam znać. Możemy dopasować ofertę do Twoich potrzeb. Z nami sprzątanie biur będzie efektywne.
Firmy sprzątające. Kraków Koordynator w pakiecie


Na rynkach nasyconych konkurencyjnymi usługami, znalezienie prawdziwych profesjonalistów jest trudne. Fresh Office proponuje pełen pakiet usług. Z pewnością szukając usług sprzątających wpisywałeś w wyszukiwarkę frazy takie jak “sprzątanie kraków cennik” czy “firmy sprzątające kraków opinie”. Przejrzałeś co najmniej kilka stron poszczególnych wykonawców i… nie wiesz, kogo wybrać. Podpowiadamy, czym kierować się w wyborze firmy sprzątającej. Kraków pod tym względem oferuje znaczną różnorodność: na co zwrócić uwagę przeglądając oferty? Dopytaj o wsparcie i wiedzę koordynatora. Ekipa Fresh Office służy pomocą 🙂


Łukasz Radzikowski Manager

Ania Gałowicz Koordynator

Paulina Duda Koordynator

Profesjonalne firmy sprzątające w Krakowie. Cennik


Kierując własnym biznesem z pewnością zwracasz uwagę na koszty administracyjne. To naturalne i doskonale to rozumiemy. Jako właściciel wiesz, że najtańsze usługi niekoniecznie spełniają kryteria wysokiej jakości, ale też przepłacanie za usługi nie jest sztuką. Porównując zatem oferty, kierujesz się nie tylko kwotą za konkretne usługi, ale także innymi zmiennymi. Działamy kompleksowo, proponujemy pranie wykładzin, foteli, doczyścimy posadzki, przeprowadzimy generalne sprzątanie, a także dezynfekcje z wykorzystaniem naturalnej metody ozonowania.

Prooponujemy sprzątanie różnych obiektów. Specjalizujemy się w biurach, ale dbamy także o czystość  w placówkach medycznych, przedszkolach, żłobkach, sklepach. Proponujemy sprzątanie pobudowlane.

Dokładnie taki sam proces postępowania zalecamy w przypadku wyboru, osób wykonujący sprzątanie w Krakowie, z którymi podpiszesz umowę. Twoją czujność powinny wzbudzić oferty, w których z góry określona jest kwota za posprzątanie przestrzeni biurowej. W większości przypadków kwota ta będzie albo zawyżona, albo znacznie zaniżona. Każde biuro jest inne i wymaga innego podejścia do kwestii sprzątania: użycia innych detergentów, sprzętu. Być może masz indywidualne preferencje dotyczące godzin, w jakich ma się odbywać sprzątanie; Twoje biuro nie znajduje się w centrum miasta lub istnieją inne czynniki, które należy wziąć pod uwagę dokonując rzetelnej wyceny. Wycena usługi uzależniona jest od warunków danych obiektów. Metrażu i specyfiki.Na czym polega wycena usług firmy sprzątającej?


Oferujemy sprzątanie biur na terenie Krakowa. Zapewniamy usługę na wysokim poziomie. W naszej firmie sprzątającej kierujemy się zasadą, że dokładna wycena jest najlepszym wstępem do współpracy. Wykonujemy ją oczywiście bezpłatnie, bazując na takich informacjach jak:

 • powierzchnia Twojego biura
 • ilość pojedynczych gabinetów/biur
 • ilość gospodarczych pomieszczeń (kuchni, łazienek)
 • orientacyjnej ilości pracowników / klientów korzystających z powierzchni biurowej
 • częstotliwość sprzątania
 • ustalony zakres prac (regularne mycie okien, lodówek, codzienne odkurzanie, mopowanie podłogi etc.)
 • ilość szklanych powierzchni (drzwi, ścianki działowe)
 • rodzaj posadzki (panele, kafelki)
 • położenie biura

Nie wystarczy zatem jedynie wpisać w wyszukiwarkę “firma sprzątająca kraków cennik”, aby mieć pewność, że znaleziona w ten sposób firma sprosta Twoim oczekiwaniom. Szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej w Skawinie, Niepołomicach bądź Wieliczce?


Firma sprzątająca w Krakowie. Zakres usług


Sprzątanie biura jest znacznie bardziej skomplikowane, niż może się z początku wydawać. W końcu to nie tylko odkurzanie, ścieranie kurzu i mycie podłogi, ale także organizacja odpowiednich detergentów, sprzętu, odpowiednio licznej ekipy sprzątającej. Dodatkowo dochodzą do tego godziny sprzątania, które w miarę możliwości, nie powinny kolidować ze szczytowymi godzinami pracy Twoich pracowników. Wszystkie te kwestie powinny zostać poruszone na etapie podpisywania umowy i dokładnie określone. Wychodzimy z założenia, że Ty najlepiej wiesz, jak prowadzić swoje biuro - my się elastycznie do tego dostosowujemy. Interesują Cię szczegóły odnośnie wyceny poszczególnych obiektów? Zgłoś się do nas przez formularz kontaktowy.

Decydując się na profesjonalistów masz gwarancję, że Twoje biuro będzie posprzątane na czas, na tyle dyskretnie, by nie przeszkadzać Twoim pracownikom. Dodatkowo kwestie organizacyjne, takie jak np. zakup środków czystości, będzie odbywał się bez potrzeby ciągłego angażowania Ciebie lub pracownika Twojej administracji. Sprzątanie biur może przebiegać płynnie i sprawnie. Zapewniamy jakość na wyższym poziomie głównie dzięki wysiłkom naszych koordynatorów, którzy pracują w terenie i osobiście odwiedzają większość swoich obiektów.


Profesjonalna firma sprzątająca w sytuacjach awaryjnych


Niekiedy zdarza się, że pojawiają się okoliczności niespodziewane, które wymagają szybkiej reakcji ze strony ekipy sprzątającej. W ostatniej chwili zapowiedziana wizyta zarządu, przyjazd istotnego klienta, posprzątanie po niespodziance urodzinowej dla jednego z pracowników czy po prostu efekty nagłego załamania pogody - to tylko kilka typowych przykładów z życia biurowego. Profesjonalna ekipa sprzątająca jest do Twojej dyspozycji w takich chwilach i jest gotowa zrealizować nagłe zlecenie. Firmy, które nie posiadają odpowiedniej ilości pracowników nie będą w stanie podjąć się pracy w nagłych przypadkach. Nasz sprawdzony system zarządzania i sposób organizacji przewiduje takie nagłe wypadki ponieważ wiemy, że zdarzają się częściej, niż można by było zakładać.


Doskonała komunikacja, sprawne wykonywanie prac


To, czy dana firma sprzątająca jest w pełni profesjonalna, zależy także od jakości komunikacji między Tobą, a jej przedstawicielami. Nie ma się co oszukiwać - wysprzątane biuro jest bardzo ważne dla Twojego biznesu i komfortu pracowników, ale nie powinno angażować Cię nadmiernie. Komunikacja, ewentualne zastrzeżenia co do wykonywanych usług, specjalne zlecenia - powinny przebiegać szybko, konkretne i bezproblemowo. Na pewno jako właściciel własnego biznesu nie masz czasu na zajmowanie się takimi pobocznymi kwestiami. Z naszej perspektywy jest to w pełni zrozumiałe, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby efekty naszej pracy były widoczne, ale nasza obecność zupełnie neutralna.Sprzątanie biur - Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Skawina


Jeśli Twoja firma ma kilka siedzib w różnych większych miastach Polski, być może istotnym dla Ciebie okaże się podpisanie jednej umowy na kilka biur. W takiej sytuacji sprawdzi się firma sprzątająca, która świadczy usługi nie tylko na terenie Krakowa. W ten sposób kwestia czystości miejsca pracy Twoich pracowników zostanie rozwiązana, a Ty nie będziesz mieć problemów z nadmierną ilością formalności.


Kacper Pilch

Fresh Facility
+48 730 776 727


Zamów darmową wycenę sprzątania


Szczegóły oferty i wycena do 24h

  * - wymagane pola