Profesjonalna firma sprzątająca - Kraków
sprawdź nasze referencje

dostępność w każdy dzień

ochrona Twojej firmy

Dezynfekujemy w pakiecie

Profesjonalne sprzątanie - Kraków, Wieliczka, Skawina, Niepołomice


Interesują Cię sprawdzone firmy sprzątające w Krakowie? Oferujemy sprzątanie biur i innych obiektów. Opinie, które słyszysz, nie do końca Cię przekonują? Skontaktuj się z nami - bezpłatnie wycenimy nasze usługi dostosowane do Twoich potrzeb i opowiemy o naszych kwalifikacjach. Sprzątanie na terenie Krakowa to nasza specjalność. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły wyceny dla swoich obiektów. Zapewniamy w pełni darmowe konsultacje i bezpłatną wycenę. Jednocześnie proponujemy usługę na najwyższym poziomie. Sprzątanie Kraków - zobacz jak może wyglądać. Zleć nam kompleksową obsługę swoich obiektów. Działamy w Krakowie i okolicach. Usługi sprzątania dla firm w profesjonalnym wydaniu. Każdy właściciel biura wie, jak ważna jest  profesjonalna, samodzielna firma sprzątająca. Kraków jest siedzibą dla wielu biznesów z różnorodnych branż. Jednak w przypadku czystej przestrzeni biurowej nie ma znaczenia, czy mówimy o firmie z branży IT, kancelarii adwokackiej czy księgowości. To, jak prezentuje się Twoje biuro, wpływa na opinię klientów, ale także motywację Twoich pracowników. Regularne sprzątanie biur to konieczność. Przestrzeń, w której przyjmujesz klientów jest Twoją wizytówką. Postaw na profesjonalne sprzątanie. Działamy kompleksowo, interesuje Cię sprzątanie generalne albo mycie okien albo pranie wykładzin? Napisz! Wykonujemy różnego rodzaju zlecenia sprzątania. Pranie wykładzin, mycie okien, ozonowanie - czegokolwiek potrzebujesz w zakresie sprzątania, daj nam znać. Możemy dopasować ofertę do Twoich potrzeb. Z nami sprzątanie biur będzie efektywne. Poradzimy sobie z wszelkimi zabrudzeniami. Usługi sprzątania w mieście Kraków - po prostu czysto!
Firmy sprzątające. Kraków Koordynator w pakiecie


W pakiecie usługi koordynator, na którego możesz liczyć!  W naszej ofercie liczy się efekt końcowy i o to dba nasz zespół nadzorujący. Na rynkach nasyconych konkurencyjnymi usługami, znalezienie prawdziwych profesjonalistów jest trudne. Fresh Office proponuje pełen pakiet usług. Z pewnością szukając usług sprzątających wpisywałeś w wyszukiwarkę frazy takie jak “sprzątanie kraków cennik” czy “firmy sprzątające kraków opinie”. Przejrzałeś co najmniej kilka stron poszczególnych wykonawców i… nie wiesz, kogo wybrać. Podpowiadamy, czym kierować się w wyborze firmy sprzątającej. Kraków pod tym względem oferuje znaczną różnorodność: na co zwrócić uwagę przeglądając oferty? Dopytaj o wsparcie i wiedzę koordynatora. Czyszczenie powierzchni to nasza specjalność, z pewnością dopasujemy usługę do charakteru Twojego obiektu. Projektujemy sprzątanie dla firm w najwyższych standardach.  Fresh  Facility — ekipa sprzątająca z Krakowa służy pomocą 🙂


Sprzątanie firm: profesjonalnie i z uśmiechem


Łukasz Radzikowski Manager

Renata Bierzało Koordynator

Paulina Duda Koordynator

Profesjonalne firmy sprzątające w Krakowie. Cennik


Kierując własnym biznesem z pewnością zwracasz uwagę na koszty administracyjne. To naturalne i doskonale to rozumiemy. Jako właściciel wiesz, że najtańsze usługi niekoniecznie spełniają kryteria wysokiej jakości, ale też przepłacanie za usługi nie jest sztuką. Porównując zatem oferty, kierujesz się nie tylko kwotą za konkretne usługi, ale także innymi zmiennymi. Działamy kompleksowo, proponujemy pranie wykładzin, foteli, doczyścimy posadzki, przeprowadzimy generalne sprzątanie, a także dezynfekcje z wykorzystaniem naturalnej metody ozonowania.

Prooponujemy sprzątanie różnych obiektów. Specjalizujemy się w biurach, ale dbamy także o czystość  w placówkach medycznych, przedszkolach, żłobkach, sklepach. Proponujemy sprzątanie pobudowlane.

Dokładnie taki sam proces postępowania zalecamy w przypadku wyboru, osób wykonujący sprzątanie w Krakowie, z którymi podpiszesz umowę. Twoją czujność powinny wzbudzić oferty, w których z góry określona jest kwota za posprzątanie przestrzeni biurowej. W większości przypadków kwota ta będzie albo zawyżona, albo znacznie zaniżona. Każde biuro jest inne i wymaga innego podejścia do kwestii sprzątania: użycia innych detergentów, sprzętu. Być może masz indywidualne preferencje dotyczące godzin, w jakich ma się odbywać sprzątanie; Twoje biuro nie znajduje się w centrum miasta lub istnieją inne czynniki, które należy wziąć pod uwagę dokonując rzetelnej wyceny. Wycena usługi uzależniona jest od warunków danych obiektów. Metrażu i specyfiki.


Serwis sprzątający dzienny i wieczornyNa czym polega wycena usług firmy sprzątającej?


Oferujemy sprzątanie biur na terenie Krakowa. Zapewniamy usługę na wysokim poziomie. W naszej firmie sprzątającej kierujemy się zasadą, że dokładna wycena jest najlepszym wstępem do współpracy. Wykonujemy ją oczywiście bezpłatnie, bazując na takich informacjach jak:

 • powierzchnia Twojego biura
 • ilość pojedynczych gabinetów/biur
 • ilość gospodarczych pomieszczeń (kuchni, łazienek)
 • orientacyjnej ilości pracowników / klientów korzystających z powierzchni biurowej
 • częstotliwość sprzątania
 • ustalony zakres prac (regularne mycie okien, lodówek, codzienne odkurzanie, mopowanie podłogi etc.)
 • ilość szklanych powierzchni (drzwi, ścianki działowe)
 • rodzaj posadzki (panele, kafelki)
 • położenie biura

Nie wystarczy zatem jedynie wpisać w wyszukiwarkę “firma sprzątająca kraków cennik”, aby mieć pewność, że znaleziona w ten sposób firma sprosta Twoim oczekiwaniom. Szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej w Skawinie, Niepołomicach bądź Wieliczce? Świetnie, mamy ofertę dla Ciebie!


Firma sprzątająca w Krakowie. Zakres usług


Sprzątanie biura jest znacznie bardziej skomplikowane, niż może się z początku wydawać. W końcu to nie tylko odkurzanie, ścieranie kurzu i mycie podłogi, ale także organizacja odpowiednich detergentów, sprzętu, odpowiednio licznej ekipy sprzątającej. Dodatkowo dochodzą do tego godziny sprzątania, które w miarę możliwości, nie powinny kolidować ze szczytowymi godzinami pracy Twoich pracowników. Wszystkie te kwestie powinny zostać poruszone na etapie podpisywania umowy i dokładnie określone. Wychodzimy z założenia, że Ty najlepiej wiesz, jak prowadzić swoje biuro - my się elastycznie do tego dostosowujemy. Interesują Cię szczegóły odnośnie wyceny poszczególnych obiektów? Zgłoś się do nas przez formularz kontaktowy. Możesz liczyć na profesjonalne usługi sprzątania w rozsądnych cenach. Oferta sprzątania przeznaczona jest wyłącznie dla firm. Nie obsługujemy klientów indywidualnych, rozliczamy się w ramach faktury VAT.

Interesują Cię usługi porządkowe na najwyższym poziomie?  Decydując się na profesjonalistów masz gwarancję, że Twoje biuro będzie posprzątane na czas, na tyle dyskretnie, by nie przeszkadzać Twoim pracownikom. Dodatkowo kwestie organizacyjne, takie jak np. zakup środków czystości, będzie odbywał się bez potrzeby ciągłego angażowania Ciebie lub pracownika Twojej administracji. Sprzątanie biur może przebiegać płynnie i sprawnie. Zapewniamy jakość na wyższym poziomie głównie dzięki wysiłkom naszych koordynatorów, którzy pracują w terenie i osobiście odwiedzają większość swoich obiektów. Organizujemy usługi dodatkowe, takie jak: pranie wykładzin, mycie okien, pranie foteli, ozonowanie, polimeryzacja posadzek. Każdą z usług realizuje przeszkolony personel


Profesjonalna firma sprzątająca w sytuacjach awaryjnych


Niekiedy zdarza się, że pojawiają się okoliczności niespodziewane, które wymagają szybkiej reakcji ze strony ekipy sprzątającej. W ostatniej chwili zapowiedziana wizyta zarządu, przyjazd istotnego klienta, posprzątanie po niespodziance urodzinowej dla jednego z pracowników czy po prostu efekty nagłego załamania pogody - to tylko kilka typowych przykładów z życia biurowego. Profesjonalna ekipa sprzątająca jest do Twojej dyspozycji w takich chwilach i jest gotowa zrealizować nagłe zlecenie. Firmy, które nie posiadają odpowiedniej ilości pracowników nie będą w stanie podjąć się pracy w nagłych przypadkach. Nasz sprawdzony system zarządzania i sposób organizacji przewiduje takie nagłe wypadki ponieważ wiemy, że zdarzają się częściej, niż można by było zakładać.


Doskonała komunikacja, sprawne wykonywanie prac


To, czy dana usługa sprzątania jest w pełni profesjonalna, zależy także od jakości komunikacji między Tobą, a jej przedstawicielami. Nie ma się co oszukiwać - wysprzątane biuro jest bardzo ważne dla Twojego biznesu i komfortu pracowników, ale nie powinno angażować Cię nadmiernie. Komunikacja, ewentualne zastrzeżenia co do wykonywanych usług, specjalne zlecenia - powinny przebiegać szybko, konkretne i bezproblemowo. Na pewno jako właściciel własnego biznesu nie masz czasu na zajmowanie się takimi pobocznymi kwestiami. Z naszej perspektywy jest to w pełni zrozumiałe, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby efekty naszej pracy były widoczne, ale nasza obecność zupełnie neutralna. Ważna jest też kompleksowa usługa - Fresh Facility dopasowuje się do wymagań każdego biura. Obsługujemy duże obiekty, z dużymi wymaganiami. Oferujemy kompleksowe usługi dla największych w mieście. Sprawdź jak możemy pomóc Twoje firmieFirma sprzątająca - Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Skawina


Jeśli Twoja firma ma kilka siedzib w różnych większych miastach Polski, być może istotnym dla Ciebie okaże się podpisanie jednej umowy na kilka biur. W takiej sytuacji sprawdzi się firma sprzątająca, która świadczy usługi nie tylko na terenie Krakowa. W ten sposób kwestia czystości miejsca pracy Twoich pracowników zostanie rozwiązana, a Ty nie będziesz mieć problemów z nadmierną ilością formalności.Oszczędzaj wodę i energię elektryczną


Czy ekologiczne sprzątanie jest droższe? Wręcz przeciwnie! Wypracowaliśmy alternatywne rozwiązania, które zapewniają wykonanie usługi sprzątania minimalizując niekorzystny wpływ na środowisko.Współpracujemy z odpowiednimi dostawcami w zakresie ekologicznych środków czyszczących oraz sprzętu, zużywającego mniej wody i chemii. Nasi pracownicy zostali przeszkoleni w zakresie ekologicznych praktyk w ramach wykonywanych obowiązków. Dzięki tym rozwiązaniom nasi klienci oszczędzają, a my realizujemy cel wykonania usług porządkowych w duchu zrównoważonego rozwoju. Stąd równanie EKOLOGICZNE = EKONOMICZNE.


Profesjonalny sprzęt i cięcie kosztów


Stawiamy na profesjonalny sprzęt, który przyśpiesza czas realizacji usługi. Stale powiększamy park maszynowy i jesteśmy w stanie dopasować sprzęt do kubatury, rodzaju powierzchni i intensywności użytkowania Twojego biura. Korzystamy ze sprzętu producentów, które gwarantują efektywne wykorzystanie zasobów i pozwalają na wypracowanie zrównoważonego procesu czyszczenia. Dzięki opracowanym systemom pracy szczotek, urządzenia zużywają znacznie mniejszą ilość wody, środków czyszczących oraz energii elektrycznej. Krakowska firma sprzątająca z dobrymi opiniami? To my! Łukasz ObłozaŁukasz Obłoza
19:55 20 Jan 22
Potwierdza się opinia, marka oraz renoma firmy FreshOffice - polecam tym przedsiębiorcom, którzy cenią sobie elastyczność, rzetelność, profesjonalizm i dodatkowo atrakcyjnie wycenione.Pozdrawiam serdecznie,Łukasz Obłoza
Mateusz BaszczyńskiMateusz Baszczyński
11:07 20 Jan 22
Super firma sprzątająca! Panie są bardzo dokładne i miłe. Cudownie się rozmawia z Panią Anią Kierownik. Pozdrawiam Cieplutko!
Weronika AdamczykWeronika Adamczyk
10:57 05 Oct 21
Jak dotąd nie spotkałam się z tak profesjonalnym, elastycznym, otwartym na klienta serwisem sprzątającym. Poza regularnym utrzymaniem czystości w biurze (zawsze na wysokim poziomie!), firma Fresh Facility nigdy nie zawiodła mnie nawet przy zleceniach "na ostatnią chwilę" i kiedy potrzebowaliśmy dodatkowej usługi w tym samym dniu! Szczerze polecam 🙂
Ola KaOla Ka
10:32 27 Aug 21
Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu firmy fresch office. Elastyczne podejście i sprawny kontakt ?
Kasia ChludzińskaKasia Chludzińska
15:30 13 Jul 21
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Fresh Office. Zawsze szybki i sprawny kontakt, elastyczne podejście do Klienta i wprowadzanych zmian, miła atmosfera i przesympatyczna Opiekunka, która zawsze znajdzie jakieś rozwiązanie i we wszystkim szybko pomoże 🙂
Iwona PrzywojskaIwona Przywojska
13:45 21 Jun 21
Naszą bardzo dobrą decyzją było nawiązanie współpracy z firmą Fresh Office w Warszawie. Po roku czasu nic tylko polecać firmę dalej! Profesjonalne podejście wszystkich osób współpracujących z nami, zlecone prace zawsze spełniają wszystkie nasze oczekiwania, a dodatkowo firma ma elastyczność w podejściu do zmian terminów sprzątania!
Paulina KlimaraPaulina Klimara
12:27 18 Jun 21
Profesjonalnie działająca firma sprzątająca - nasza firma korzysta z jej usług od 2 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości sprzątania oraz wysokiego poziomu obsługi klienta, cenimy sobie również dobry i sprawny kontakt z koordynatorem obiektu w bieżących kwestiach.
Adrian PażuchaAdrian Pażucha
07:33 04 Mar 21
Bardzo dobry kontakt z koordynatorem, wszystko zrealizowane na czas i zgodnie z ustaleniami
Aliso mediaAliso media
08:34 02 Mar 21
Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Fresh Office, za fachowość, solidność, pełne profesjonalizmu podejście do współpracy. Zlecone prace zawsze spełniają wszystkie nasze oczekiwania a pracownicy firmy FreshOffice są zaangażowani w pracę na rzecz naszego biura. Najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie. Brawo i dziękujemy 🙂
js_loader

Kacper Pilch

Fresh Facility
+48 730 776 727


Zamów darmową wycenę sprzątania


Chcemy wspierać Twój biznes! Napisz, Kacper odpowie na wszystkie pytania

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu usług własnych Fresh Office Poland sp. z o.o. Czytaj więcej

  * - wymagane pola