• Profesjonalne usługi sprzątające - Rzeszów dba o czystość biur i innych obiektów!Kontrole czystości i wsparcie koordynatora

dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

starannie dobrany i przeszkolony personel

Rzeszów dba o czystość biur i innych obiektów!


Poszukujesz firmy świadczącej profesjonalne usługi sprzątające? Rzeszów to miasto, na terenie którego prowadzisz swoją działalność? Świetnie trafiłeś! FreshOffice to marka, która może Ci wiele zaoferować! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Z pewnością jako przedsiębiorca doskonale wiesz, jak ważne jest profesjonalne sprzątanie. Rzeszów to szybko i prężnie rozwijające się miasto, w którym jakość usług z dnia na dzień wzrasta, a wraz z nimi - oczekiwania klientów i pracowników co do wnętrz, w których znajduje się siedziba firmy. Oddelegowanie usług sprzątających to dobry sposób na obniżenie kosztów związanych z utrzymywaniem porządku.Solidne sprzątanie - Rzeszów. Dlaczego warto korzystać z usług firm sprzątających?


Jest wiele firm oferujących usługi sprzątania. Rzeszów ma na swoim terenie co najmniej kilka tego typu marek. Czym się od siebie różnią? Warto to sprawdzić na etapie wyboru odpowiedniej dla siebie firmy. Bez wątpienia cena usług to nie jedyna zmienna, którą należy wziąć pod uwagę. Jako profesjonaliści z długoletnim doświadczeniem jesteśmy przekonani, że solidna oferta firmy sprzątającej powinna sięgać o wiele dalej, niż po prostu “sprzątanie lokalu”.

Profesjonalna firma sprzątająca zapewnia wygodę i gwarantuje komfort - nie tylko pracownikom na co dzień przebywającym w biurze, ale także pracownikom administracyjnym, którzy nie muszą już poświęcać swojego czasu na organizowanie pracy osobom sprzątającym na etat. Współpraca z zewnętrzną firmą sprzątającą to oszczędność czasu, pieniędzy i miejsca. Ekipy sprzątające przyjeżdżają bowiem do miejsca pracy w pełni wyposażone - zarówno w detergenty, jak i sprzęt - którego nie trzeba serwisować i magazynować w pomieszczeniach gospodarczych. Koszty sprzątania firmy zewnętrznej można wliczyć do kosztów prowadzenia działalności. Wszelkie zastępstwa pojedynczych pracowników z ekip sprzątających są po stronie osób zarządzających firmą zewnętrzną i nie stanowią dla Ciebie obciążenia.

Zewnętrzna firma sprzątająca to wygoda, komfort i oszczędność. Z tego powodu 65% polskich przedsiębiorców decyduje się na outsourcing utrzymywania porządku w swoich biurach i siedzibach.Sprzątanie - Rzeszów. Cennik usług


W jaki sposób wycenić usługi sprzątające w Twoim obiekcie? Bez wątpienia będzie to trudne jedynie po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy “sprzątanie Rzeszów cennik”. Profesjonalne firmy sprzątające swoje usługi wyceniają w oparciu o co najmniej podstawowe informacje na temat Twojego obiektu. Należą do nich:

  • rodzaj obiektu - przestrzeń biurowa, wspólnota mieszkaniowa, tereny okalające budynki, obiekt hotelarski, placówka edukacyjna etc.
  • powierzchnia obiektu
  • lokalizacja obiektu
  • ile osobnych biur/pomieszczeń znajduje się na terenie obiektu
  • jakie ogólne czynności sprzątające są wymagane (zmywanie podłóg, cykliczne opróżnianie lodówek, mycie okien etc.)
  • czy w obiekcie znajdują się duże przeszklone powierzchnie (ściany działowe, drzwi, witryny etc.)
  • jaki rodzaj posadzki znajduje się w obiekcie

Sprzątanie - Rzeszów i inne miasta


Marka FreshOffice od lat prowadzi działalność na terenie Rzeszowa, Krakowa, Wrocławia, Katowic i Warszawy. Dlatego jeśli siedziby Twojego przedsiębiorstwa znajdują się nie tylko w Rzeszowie, ale także w którymś z pozostałych dużych miast Polski - z pewnością jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie kompleksową ofertę na usługi sprzątające. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem pod numerem telefonu +48 607 395 208 lub adresem email rzeszow@freshfacility.pl.

Czego możesz oczekiwać po współpracy z FreshOffice?


Długoletnie doświadczenie w sprzątaniu różnorodnych obiektów pozwala nam z pełnym przekonaniem twierdzić, że oferujemy sprzątanie niemal każdej przestrzeni. Dlatego niezależnie od tego, czy poszukujesz firmy do sprzątania biura, placówki edukacyjnej czy wspólnoty mieszkaniowej - zachęcamy do kontaktu.

Bardzo ważnym elementem naszej działalności jest elastyczność. Oznacza to, że dostosowujemy godziny pracy naszych ekip sprzątających do Twoich wymogów. Uważamy, że sprzątanie powinno odbywać się w godzinach nie zaburzających pracy Twoich pracowników i nie przeszkadzających Twoim klientom. Dodatkowo, nasze usługi sprzątające świadczymy także w sytuacjach awaryjnych, które wiemy z doświadczenia, że zdarzają się bardzo często.

Decydując się na współpracę z FreshOffice wybierasz terminowość, solidność, doświadczenie i wysokiej klasy sprzęt. Używamy jedynie detergentów sprawdzonych i certyfikowanych marki Buzil. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem sprzątającym, w tym myjkami ciśnieniowymi, odkurzaczami przemysłowymi i piorącymi. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko i skutecznie posprzątać Twój lokal po remoncie czy przebudowie.


Zamów darmową wycenę sprzątania

Poznaj szczegóły naszej oferty

    * - wymagane pola