Usługi porządkowe dla firm - Warszawa

Sprzątanie na terenie Warszawy - ekonomiczne sprzątanie dla Twojego obiektu


  Kontrole czystości i wsparcie koordynatora

  dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

  ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

  starannie dobrany i przeszkolony personel

  Firma sprzątająca biura i inne obiekty - Warszawa


  Profesjonalna firma sprzątająca biura jest tak samo niezbędna do spokojnego i komfortowego prowadzenia działalności, jak wysokiej klasy sprzęt biurowy. Niby można zaoszczędzić, na gorszych komputerach i kserokopiarkach, ale ilość czasu marnowanego na ich naprawę i poprawianie ich pracy jest wyjątkowo nieekonomiczna. Dlatego warto korzystać z usług profesjonalnej firmy sprzątającej biura. Warszawa to miasto, w którym z pewnością uda Ci się znaleźć firmę idealną dla siebie. Fresh Facility poleca swoje usługi!  Profesjonalne sprzątanie biura

   

  Rynek firm sprzątających w Warszawie jest bardzo rozbudowany, jak wybrać najlepszego usługodawcę w dziedzinie sprzątania? Sprzątanie biura to bardzo rozbudowany proces, zwykle do efektywnego posprzątania potrzebny jest nie tylko zaufany personel sprzątający, ale też profesjonalne środki czystości i odpowiedni sprzęt. Wiedza, doświadczenie i umiejętności w dziedzinie sprzątania są równie ważne. Nie ma uniwersalnej metody na porządek na wszystkich powierzchniach. Każde biuro jest inne i wymaga indywidualnego podejścia. Od rodzaju powierzchni, metrażu, ilości pomieszczeń i ilości przeszkleń zależy to jak świadczona będzie usługa sprzątania. Proponujemy usługi sprzątające w wymiarze PREMIUM  Firma sprzątająca dla biur

   

  Kompleksowe usługi sprzątania: Jako firma sprzątająca działamy kompleksowo. Oferujemy pełen pakiet usług, jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb klientów, proponujemy różnego typu usługi dodatkowe: mycie okien, pranie wykładzin, ozonowanie pomieszczeń i wsparcie w prowadzeniu biura. Zakres usługi sprzątania może być dostosowana do potrzeb. Interesuje Cię sprzątanie razy w tygodniu? Nie musisz rezygnować z usług profesjonalnej firmy sprzątającej! 5 dni w tygodniu? Nie ma problemu. Ilość dni jest kwestią elastyczną, zadzwoń i dopytaj naszego eksperta o wszystkie możliwości.


  Firmy sprzątające biura - Warszawa. Od czego zacząć?


  Skoro trafiłeś na stronę Fresh Facility, z pewnością interesuje Cię firma sprzątająca biura. Warszawa jest miastem, w którym posiadasz swoją siedzibę lub jedną z siedzib. A to zobowiązuje! Wszystkie poważnie myślące o dalszym rozwoju firmy działające na terenie Warszawy powinny dbać zarówno o najwyższą jakość swoich usług, jak i wizerunek.


  Ekologiczne sprzątanie dla biur


  Proponujemy ekologiczne sprzątanie powierzchni biurowej z zastosowaniem alternatywnych rozwiązań i środków czyszczących neutralnych dla środowiska. We Fresh Facility stawiamy sobie za cel wykonania usług porządkowych w duchu zrównoważonego rozwoju. Współpracujemy z odpowiednimi dostawcami w zakresie ekologicznych środków czyszczących oraz sprzętu, zużywającego mniej wody i chemii.


  Twoje biuro jest Twoją wizytówką. Profesjonalna firma sprzątająca biura wyręczy Cię w obowiązku dbania o porządek i zajmowania się problemem, jak prezentuje się Twoja siedziba w oczach klientów. Aby jednak taką znaleźć, warto poświęcić odrobinę czasu. Niestety, ale nie wystarczy jedynie wpisać w wyszukiwarkę frazy “firma sprzątająca biura Warszawa” lub “firmy sprzątające biura Warszawa cennik”, aby odnaleźć firmę, która spełni Twoje oczekiwania.

  Sprzątanie biur - oferujemy jakość i doświadczenie
  Stosujemy wyłącznie profesjonalne środki sprzatające, marek uznanych w branży sprzątania. Wybierz dla swojego biura najlepsze środki czystości i ciesz się nieskazitelną czystością wszystkich mebli i obiektów w Twoim biurze

  Firma sprzątająca Warszawa
  Stolica jest olbrzymim rynkiem, na którym niemal każdego dnia pojawia się nowa marka. Tak samo pojawiają się także nowe firmy sprzątające biura. Warszawa nie jest w tym temacie odosobniona. Fresh Facility funkcjonuje na rynku warszawskim, krakowskim, katowickim, rzeszowskim i wrocławskim i dlatego doskonale wiemy, jak wielka jest konkurencja w tej branży. Niestety dla klientów, duża konkurencja nie zawsze związana jest z gwarancją wysokiej jakości usług. Internet jest dobrym początkiem do rozpoczęcia poszukiwań, ale następnym krokiem powinno być odseparowanie firm, które faktycznie mają wiele do zaoferowania, od tych przeciętnych. Jak to zrobić?

  Firmy sprzątające biura - Warszawa. Opinie pozostałych klientów


  Rekomendacje innych to zawsze dobry sposób na wstępne rozeznanie, co sobą reprezentuje dana marka. Na naszej stronie znajdziesz sekcję Opinii, w której umieszczamy aktualne rekomendacje od naszych klientów. Z dumą możemy powiedzieć, że pośród nich jest wiele marek, które z pewnością doskonale znasz. Sprzątanie biur to nasza specjalność, ale obsługujemy też inne obiekty. W zespole posiadamy doświadczonych technologów, którzy dobierają środki czystości do każdej powierzchni. Obsługujemy biura na terenie kilku miast, mamy sprawdzony zespół Pań sprzątających, które są gotowe do pracy w terminach wskazanych przez klienta. Wybierając Fresh Facility możesz liczyć na kompleksowe działania. Zapewnimy czystość obiektu w 100%, oferujemy pranie wykładzin, foteli i innych mebli. Zakres naszych usług obejmuje też mycie okien, polimeryzację posadzek i doczyszczanie różnego rodzaju powierzchni.

  Firma sprzątająca Warszawa

  Interesują Cię opinie? Zachęcamy do sprawdzenia zakładce na naszej stronie i recenzji w Google. Możesz zdecydować się na kontakt z przedstawicielem naszej marki i poprosić o rekomendacje od dotychczasowych kontrahentów. Wyślemy Ci referencję z Twojej branży.  Sprzątamy biura o dużych powierzchniach z wymagającego sektora IT czy przestrzenie coworkingowe.


  Firma sprzątająca biura - Warszawa. Cennik usług


  “Firmy sprzątające biura Warszawa cennik” - po takiej frazie z pewnością nie uda Ci się uzyskać odpowiedzi na pytanie: Ile konkretnie będzie kosztowało sprzątanie mojego biura? We Fresh Facility wyjątkowo poważnie podchodzimy do wyceny naszych usług. Uważamy, że jest to najlepszy sposób do tego, aby rozpocząć współpracę. Klient powinien mieć komplet informacji przed podjęciem ostatecznej decyzji.

  Nasze wyceny zawsze dokonywane są w oparciu o dostarczone przez Ciebie informacje i są całkowicie bezpłatne. Co jest dla nas ważne, abyśmy mogli dokonać solidnej wyceny?

  Dodatkowymi czynnikami wpływającymi na wycenę jest kwestia godzin pracy i częstotliwości sprzątania. Warto pamiętać, że Fresh Facility świadczy swoje usługi nie tylko w Warszawie, ale także we Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Rzeszowie. Jeśli posiadasz biura także w tych lokalizacjach, być może będziesz zainteresowany świadczeniem przez nas kompleksowych usług.


  O jakie informacje będziemy Cię pytać?


  • powierzchnia biura/biur
  • jak wiele osób pracuje w danym miejscu
  • czy na miejscu pojawiają się klienci i jeśli tak, jaka jest ich szacunkowa ilość
  • z jak wielu pomieszczeń składa się biuro i ile jest pomieszczeń gospodarczych (łazienki i kuchnie)
  • jakie są Twoje oczekiwania względem czynności, które należy wykonać w trakcie sprzątania
  • ile jest powierzchni szklanych w biurze (np. ściany przeszklone, drzwi, klatki schodowe etc.)
  • rodzaj posadzki.
  Sprzątamy na terenie Warszawy i okolic: Wola, Mokotów, Ursynów i Targówek


  Usługi sprzątania na co dzień! To, gdzie jest położone Twoje biuro, może wpływać na całościowy koszt usługi. Im dalej dana ekipa sprzątająca będzie musiała dojeżdżać, tym oczywiście koszt wzrasta. Nie oznacza to jednak, że firmy położone z dala od centrum biznesowego Warszawy mają płacić krocie za usługi sprzątające. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić, co możemy Ci zaoferować. Na rynku warszawskim działamy od dłuższego czasu, dlatego mamy duże rozeznanie w możliwościach, jakimi dysponujemy dla klientów. Przekonaj się, jak bardzo jesteśmy elastyczni!


  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

  Postaw na Fresh Facility to się opłaca!


  Jeśli interesuje Cię profesjonalne podejście do sprzątania, powinieneś poświęcić czas na research i dokładny monitoring oferty pod kątem jakości usługi. Zapytaj nas o referencje, chętnie przygotujemy dla Ciebie portfolio naszych klientów i zaprezentujemy opinie jakie nam wystawili. Pamiętaj, że wycena usługi sprzątania biur uzależniona jest od powierzchni, ilości pomieszczeń Profesjonalna firma sprzątająca to inwestycja w wizerunek i spokojną oraz komfortową pracę na co dzień. Wybierając firmę, sprawdź, czy jest:


  • elastyczna - grafik pracy Twoich pracowników to wartość nadrzędna. Nie powinien być zaburzany przez ekipę sprzątającą.
  • dostępna - sytuacje kryzysowe zdarzają się niemal co chwilę. Im większe biuro, tym większe prawdopodobieństwo wystąpienia nagłej potrzeby odświeżenia danego pomieszczenia, po większym spotkaniu, integracji czy małym “wypadku przy pracy”. Profesjonalna ekipa sprzątająca powinna być dostępna dla Ciebie wtedy, kiedy jej potrzebujesz, a nie tylko w godzinach ściśle oznaczonych grafikiem.
  • profesjonalna - sprzątanie to nie tylko wycieranie kurzu i odkurzanie. Do gruntownego i porządnego sprzątania powierzchni biurowej potrzebny jest specjalistyczny sprzęt i wysokiej jakości środki czyszczące. Znacznie skracają one czas sprzątania, a także zapewniają higienę i bezpieczeństwo.
  • komunikatywna - komfort porozumiewania się z przedstawicielem firmy sprzątającej powinien być dla Ciebie priorytetem od etapu podpisywania umowy. Wszelkie wątpliwości i zastrzeżenia dotyczące usług sprzątających lub chęci wprowadzenia zmian do umowy powinny móc być przez Ciebie zgłaszane szybko i bez problemu.
  • punktualna i solidna - chociaż może się to wydawać banalne, ale jednak te dwime kwestie są prawdopodobnie najbardziej istotne. Jak to ocenić przed podjęcie współpracy? Dobrym sposobem jest zapoznanie się z rekomendacjami na temat danej firmy. Dodatkowo zwracanie uwagi na szczegóły: czy konsultant szybko i oddzwania po wyrażeniu przez Ciebie chęci kontaktu? Czy terminowo są do Ciebie dostarczane dokumenty i odpowiedzi na Twoje pytania?

  Masz problem, w którym jesteśmy w stanie pomóc? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!  Warszawa - profesjonalna firma sprzątająca


  Warszawa jako miasto stołeczne ma bardzo wiele do zaoferowania biznesmenom, rozpoczynającym przedsiębiorcom, wielkim korporacjom i prężnie rozwijającym się start-upom. Każdy działający stacjonarnie biznes potrzebuje wsparcia w zakresie obsługi biura. Fresh Facility stawia na profesjonalizm, działamy w Warszawie od kilku lat i wiemy jakie wyzwania stawia nam rynek. Dostosowujemy się do wymogów rynkowych. Uwzględniamy dezynfekcję i wsparcie w antycovidowych praktykach. Jesteśmy bieżącym supportem dla Office Managerów czy kierowników innych obiektów.

  Profesjonalne sprzątanie biur i innych obiektów

  Obsługujemy biura, biurowce, placówki medyczne, magazyny, instytucje publiczne, szkoły i przedszkola.  Jeśli potrzebujesz sprzątania klasy A  na terenie Warszawy dla swojej firmy, postaw na firmę specjalizującej się w sprzątaniu biur.


  olga kozińskaolga kozińska
  14:58 26 Sep 22
  Polecam do współpracy firmę Fresh Facility. Firma zapewnia sprzątanie przestrzeni wspólnych oraz toalet w Teatrze Komuna Warszawa. Bardzo cenię sobie ich elastyczność oraz sprawność w kontakcie.
  Sebastian SzubartowskiSebastian Szubartowski
  12:04 16 Sep 22
  W imieniu Consolidated Invest Sp. z o.o. rekomenduję usługi Fresh Office Poland Sp. z o.o. Firma zapewnia regularną czystość przestrzeni biurowych. Personel wyróżnia się wysoką wiedzą merytoryczną w zakresie usług porządkowych. Posługuje się profesjonalnym sprzętem i środkami czystości.Usługa realizowana jest zawsze na czas, z wysoką starannością idbałością o szczegóły.Bez zastrzeżeń pozostaje także kontakt z koordynatorem, który fachowo zarządza realizacją usługi w naszym obiekcie. Polecam Fresh Office Poland sp. z o.o. jako rzetelnego partnera i doświadczonego usługodawcę w obszarze sprzątania powierzchni biurowych.
  Agnieszka P. GlowackaAgnieszka P. Glowacka
  13:50 12 Sep 22
  Miałam okazję niejednokrotnie korzystać z usług firm sprzątających i mając porównanie, z czystym sercem mogę polecić usługi warszawskiego oddziału Fresh Facility. Rzetelność i dbałość o szczegóły to najważniejsze cechy. Poza tym szybkość działania, profesjonalizm i uczciwość.Jestem pod wrażeniem i szczerze polecam.
  Kontakt Centrum PFIEKontakt Centrum PFIE
  15:36 07 Sep 22
  Fresh Facility zasługuje na najwyższą rekomendację. Współpraca z opiekunem i całym personelem przebiega zawsze bardzo dobrze i profesjonalnie. Firma zaopatrzona w dobrej jakości sprzęt i środki. Nigdy nie mieliśmy zastrzeżeń co do jakości wykonywanych usług. Serdecznie polecam!
  Katarzyna MuchlaKatarzyna Muchla
  17:05 20 Mar 22
  Pragnę wyrazić zadowolenie z wykonywania powierzonych zadań firmie  Fresh Facility w zakresie sprzątania powierzchni CMS, koordynacji pracowników, zabezpieczania w środki czystości oraz łatwy kontakt z opiekunem. Szczególnie ważnym aspektem współpracy z firma Fresh Facility jest duża elastyczność, otwartość oraz zrozumienie naszych potrzeb.
  js_loader


  Zamów darmową wycenę sprzątania

  Chcemy wspierać Twój biznes

   * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

   * - wymagane pola