Fresh Facility - Profesjonalne sprzątanie biur i obiektów

Zadbamy o komfort Twoich pracowników i pomożemy budować wizerunek firmy w oczach klienta. Dlaczego warto współpracować z FreshFacility? Obsłużyliśmy ponad setkę klientów, świadczymy swoje usługi w kilku miastach w Polsce i możemy pochwalić się referencjami od firm z różnych branż.


NA CO STAWIAMY?


Wykonujemy swoją pracę w najlepszy dla klienta możliwy sposób. Dostarczamy usługę dopasowaną do potrzeb, korzystając z profesjonalnych środków, sprzętu oraz przeszkolonego personelu.

Wiemy, że w biznesie najcenniejszy jest czas dlatego dostosowujemy godziny sprzątania do preferencji klienta . Dbamy też o to żeby nasi pracownicy mieli na wykonanie pracy odpowiednią ilość czasu.


Dbamy o każdą powierzoną nam przestrzeń w zachowując zasady BHP. Korzystamy ze środków czystości posiadających wszelkie atesty, posiadamy także polisę OC do 1 mln złotych.


Starannie dobieramy personel i dbamy o komfort jego pracy ponieważ dla nas człowiek jest najważniejszy.CO MUSISZ O NAS WIEDZIEĆ?


 • Współpracujemy długofalowo, opieramy się na szczerych biznesowych relacjach
 • Znamy wartość danych i dbamy o ich bezpieczeństwo. Zapewnić w pełni świadomy zespół, a także polisę OC do 1 mln złotych. 
 • Pracujemy wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie i środkach czystości. 
 • Panie Sprzątające są filarem naszych działań, dbamy o ich komfort i doceniamy codzienną pracę. 
 • Możemy pochwalić się sporym doświadczeniem, w trakcie kilkuletniej działalności obsłużyliśmy ponad 100 firm. 

 

Stawiamy na profesjonalne środki czyszczące 

 

Każdy ze stosowanych przez nas środków chemicznych to profesjonalny produkt. Sprzątając biura i inne obiekty zwracamy szczególną uwagę na powierzchnie i materiały, które czyścimy. Nad całym procesem czuwa technolog, który dopasowuje rodzaj produktu do nawierzchni czy rodzaju zabrudzenia. Bez względu na to, czy są to silne zasadowe środki czyszczące, środki do sanitariatów, mycia szkła czy specyfiki o charakterze pielęgnacyjnym — nasz zespół jest przeszkolony z ich używania.

 
Ekonomiczny sposób dozowania 

 

Wprowadziliśmy system dozowania produktów, dzięki któremu nasze działania są ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Dzięki rozwiązaniom opracowanym przez markę Buzil efektywnie sterujemy zużyciem  środków chemicnzych. Mobilne rozwiązania dozujące pozwalają zachować idealne proporcje roztworów czyszczących i kontrolować zużycie wody.

 

Eco sprzątanie 

 

Jeśli jesteś zainteresowany sprzątaniem w nurcie eco — skontaktuj się z nami. Dopytaj naszego specjalistę o dedykowaną linię produktów. Czy wiesz, że wpływ środków czyszczących na środowisko jest związane z zawartością środków powierzchniowo czynnych? Są to toksyczne elementy, trujące dla organizmów wodnych. W ramach ekologicznego sprzątania proponujemy produkty, które ulegają szybkiej i kompletnej biodegradacji. Do sprzątania Twojego biura możemy wykorzystać wyłącznie produkty oznaczone certyfikatem EU Ecolabel. Eco znak funkcjonuje w 25 krajach europejskich, przyznawany jest przez niezależną instytucję Federalną Agencję Ochrony Środowiska, wyznaczoną przez Komisję Europejską. Napisz do nas — szybko wycenimy usługę eco sprzątania dla Twojego biura.  Chcesz wprowadzić nowy porządek w swoim biurze?


ZOSTAŃ AMBASADOREM FRESH FacilityProgram Partnerski dla Klientów

 

Dziękujemy wszystkim Partnerom, że jesteście z nami!
Doceniamy to i zapraszamy do programu partnerskiego. Zasady są proste!

 1. Jeśli jesteś zadowolony z naszych usług, poleć nas innym firmom, które chcą nawiązać współpracę w zakresie usług sprzątania.
 2. Odbierz rabat na abonament za każdego klienta z Twojego polecenia,
  z którym sfinalizujemy umowę.
 3. O szczegóły programu zapytaj opiekuna Twojego obiektu.

Poznaj nas


Michał Zawada
Dyrektor Zarządzający

Paulina Duda
Koordynator

Kacper Pilch
Sales Specialist

Łukasz Radzikowski
Manager Operacyjny

Anna Gałowicz
Koordynator

Monika Oramus
Administration Manager

Chcesz rozpocząć współpracę?


1

Zostaw swoje dane

Wypełnij formularz kontaktowy, który znajduje się poniżej, zadzwoń lub napisz na adres: biuro@freshfacilitypl.
2

Skontaktujemy się z Tobą

Zadzwonimy do Ciebie w przeciągu 24 godzin, żeby porozmawiać o Twoich oczekiwaniach i umówić się na spotkanie.
3

Obejrzymy obiekt

Nasz przedstawiciel pojawi się o ustalonej godzinie, po to żeby obejrzeć obiekt i porozmawiać o szczegółach oferty.
4

Ciesz się czystością

Ustalimy warunki naszej współpracy i odtąd sprawy związane z czystością nie będą zaprzątać Ci głowy.

Zaufali nam:


Firma Fresh Office wykonała usługę generalnego sprzątania naszego biura w sposób sprawny, sumienny i profesjonalny.

Iga KowalskaOffice Manager, Brainly

Dotychczasowa współpraca pozwala nam śmiało rekomendować firmę Fresh Office jako solidnego i rzetelnego wykonawcę usługi sprzątania.

Rostyslav KnapCEO, Callpage

Usługa sprzątania wykonywana przez firmę Fresh Office jest zawsze dokładna i terminowa. Pracownicy Fresh Office to osoby sumienne i wykonujące swoją pracę z należytą starannością.

Paulina MrózOperations Manager, Uber Poland

Współpraca z firmą Fresh Office przebiega bez zastrzeżeń i możemy śmiało polecić Fresh Office jako profesjonalnego dostawcę usług sprzątania.

Natalia RomanowskaOFFICE MANAGER, LUMINIS RESEARCH

Fresh Office przeprowadzało w naszej firmie dezynfekcję oraz ozonowanie. Wszystko przebiegło w jak najlepszym porządku. Firma informowała nas o wszystkim na bieżąco, a po skończeniu usługi można było, bez problemu, wrócić do biura

Renata MatuszewskaOffice Coordinator w Kontakt.io

Dotychczasowe doświadczenia we współpracy z firmą Fresh Office Poland są bardzo pozytywne. Obsługa i kontakt z kierownictwem oraz pracownikami firmy cechują się wysoką elastycznością i pełnym profesjonalizmem. Wszystkie świadczone usługi są wykonywane dokładnie i terminowo.

Małgorzata NowińskaSenior Property Manager Knight Frank

JESTEŚMY DUMNI Z REFERENCJI, KTÓRE WYSTAWILI NAM NASI PARTNERZY:Zamów darmową wycenę sprzątania

Poznaj szczegóły naszej oferty

  * - wymagane pola