Fresh Facility - Profesjonalne sprzątanie biur i obiektów


NA CO STAWIAMY?


Słuchamy potrzeb, pracujemy tak, aby zadowolić Office Managerów, Dyrektorów Administracji, Zarządców, ale przede wszystkim pracowników i użytkowników biura.

Dostosujemy zakres i godziny do harmonogramu pracy biura. Organizujemy swoją pracę i usługi dodatkowe wedle potrzeb. Proponujemy sprzątanie w godzinach nocnych, serwis dzienny, lunchowy i popołudniowy.


Wdrażamy ecopraktyki u naszych klientów. Wspomagamy dostosowanie do wymogów ESG. Ograniczamy zużycie wody, pracujemy na środkach bez fosforanów


Nasz personel jest dokładnie selekcjonowany, stale szkolony i dobrze wynagradzany. Dlatego w 2022 roku wskaźnik fluktuacji (rotacji) wynosił 9,375. Mamy siatkę sprawdzonych brygadzistów.

Opinie naszych Pań sprzątających:


"W firmie pracuję od 4 lat, mam stałe obiekty, realizuje także usługi dodatkowe takie jak mycie okien, czy gruntowne doczyszczanie powierzchni. Cenię sobie współpracę z koordynatorem, który jest dla nas wsparciem w układaniu harmonogramu prac, czy zamawianiu środków czystości"

Anna Tokarz

"Przy każdym nowym obiekcie, jako personel sprzątający jesteśmy wdrażani przez koordynatora. Regularnie szkolimy się także z technologii środków czystości czy z mechaniki sprzątania. Jesteśmy odpowiedzialni za ewentualne uszkodzenia powierzchni w obiekcie, dlatego wiedza jest kluczowa"

Patrycja Biernadzik

Poznaj nas


Na wizji lokalnej spotkasz się z:


To z Alicją, Arkiem lub Piotrem porozmawiasz o warunkach swojego kontraktu. Po pierwszym kontakcie telefonicznym nasi przedstawiciele z pewnością zechcą zobaczyć Twój obiekt, sprawdzić charakterystykę materiałów i ułożyć dostosowaną do rytmu pracy ofertę. To świetna okazja, aby wypytać o wszystko 🙂 Nasz ekipa odpowie na każde pytanie i doradzi, które rozwiązania czystościowe będą dla Was odpowiednie.

Alicja obsługuje region Warszawy, świetnie czując się w biurowych przestrzeniach stolicy. Oferty kalkuluje zawsze z dużymi rabatami dla klientów 🙂 Rozumie wyzwania związane z zarządzaniem dużymi biurowcami. Prywatnie zainteresowana tematem ekologii, ESG i zrównoważonego rozwoju.

Alicja Migdał


Arek pracuje w Fresh Facility od 4 lat, obsługuje rejon Krakowa i Katowic zarządza procesem obsługi potencjalnego klienta. Wycenia usługi dodatkowe, takie jak: pranie wykładzin, mycie okien czy doczyszczanie powierzchni. Lubi swoją pracę, pozytywnym podejściem motywuje resztę zespołu.

Arkadiusz Cholewa


Piotr działa na terenie Wrocławia, swoje sukcesy w obsłudze klienta motywuje ogromnym doświadczeniem w branży sprzątającej. Ponad 20 lat praktyki! Dla naszego zespołu Piotr jest mentorem, dużo się od niego uczymy, wiemy też, że świetnie doradza naszym klientom.

Piotr Schier


Koordynator obiektu


Odpowiada za organizację personelu sprzątającego i bezpośredni kontakt z klientem. Dzień spędza między innymi w aucie, odwiedzając obiekty z obsługiwanego przez siebie regionu. Niezapowiedziane kontrole i badanie jakości usługi to stały element pracy.


Koordynator z Krakowa
We Fresh Facility od 2019 roku odpowiada między innymi za takich klientów jak Brainly, Lobos czy VirtusLab.

Renata Bierzało


Koordynator z Warszawy
Wieloletnie doświadczenie wykorzystuje w obsłudze kluczowych klientów takich jak: Infradata, Skanska czy Prosto.

Kasia Zdziechowska


Koordynator z Krakowa
Wspiera Office Managerów w obsłudze obiektów, organizuje i nadzoruje usługi dodatkowe.

Paulina Duda


Koordynator ze Śląska
Odpowiedzialna za nadzór i koordynacje prac w obiektach biurowych takich jak: Sii w Katowicach.

Klaudia Orzechowska


Manager operacyjny


Jest wsparciem dla każdego z Koordynatorów. Zorganizuje sprzęt potrzebny na Twój obiekt i wesprze w uzyskaniu hurtowych cen na środki czystości, które będziesz mógł refakturować.

Łukasz sprawuje kolejną linię kontroli. Zarządza oddziałami w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Katowicach. Z branżą usług porządkowych związany od 10 lat. Posiada doświadczenie w zarządzaniu usługą sprzątania na obiektach hotelowych, galeriach handlowych oraz biurowcach. Czynny praktyk zawodu, wykonuje usługi prania wykładzin i gruntownego doczyszczania powierzchni.

Łukasz Radzikowski


Dyrektor zarządzający


Michał jest współzałożycielem firmy sprzątającej Fresh Facility. Z branżą czystości związany od 5 lat. Na co dzień wspierający wszystkie działy w firmie, od marketingu, przez sprzedaż na operacji kończąc. Skontaktuje się z Tobą przynajmniej raz na kwartał, aby zbadać zadowolenie z usługi.

Michał Zawada

CO MUSISZ O NAS WIEDZIEĆ?


 • Współpracujemy długofalowo, opieramy się na szczerych biznesowych relacjach
 • Znamy wartość danych i dbamy o ich bezpieczeństwo. Zapewnić w pełni świadomy zespół, a także polisę OC do 1 mln złotych
 • Pracujemy wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie i środkach czystości
 • Panie Sprzątające są filarem naszych działań, dbamy o ich komfort i doceniamy codzienną pracę
 • Możemy pochwalić się sporym doświadczeniem, w trakcie kilkuletniej działalności obsłużyliśmy ponad 100 firm

Stawiamy na profesjonalne środki czyszczące


Każdy ze stosowanych przez nas środków chemicznych to profesjonalny produkt. Sprzątając biura i inne obiekty zwracamy szczególną uwagę na powierzchnie i materiały, które czyścimy. Nad całym procesem czuwa technolog, który dopasowuje rodzaj produktu do nawierzchni czy rodzaju zabrudzenia. Bez względu na to, czy są to silne zasadowe środki czyszczące, środki do sanitariatów, mycia szkła czy specyfiki o charakterze pielęgnacyjnym — nasz zespół jest przeszkolony z ich używania.Ekonomiczny sposób dozowania


Wprowadziliśmy system dozowania produktów, dzięki któremu nasze działania są ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Dzięki rozwiązaniom opracowanym przez markę Buzil efektywnie sterujemy zużyciem  środków chemicnzych. Mobilne rozwiązania dozujące pozwalają zachować idealne proporcje roztworów czyszczących i kontrolować zużycie wody.


Eco sprzątanie


Jeśli jesteś zainteresowany sprzątaniem w nurcie eco — skontaktuj się z nami. Dopytaj naszego specjalistę o dedykowaną linię produktów. Czy wiesz, że wpływ środków czyszczących na środowisko jest związane z zawartością środków powierzchniowo czynnych? Są to toksyczne elementy, trujące dla organizmów wodnych. W ramach ekologicznego sprzątania proponujemy produkty, które ulegają szybkiej i kompletnej biodegradacji. Do sprzątania Twojego biura możemy wykorzystać wyłącznie produkty oznaczone certyfikatem EU Ecolabel. Eco znak funkcjonuje w 25 krajach europejskich, przyznawany jest przez niezależną instytucję Federalną Agencję Ochrony Środowiska, wyznaczoną przez Komisję Europejską. Napisz do nas — szybko wycenimy usługę eco sprzątania dla Twojego biura.  Chcesz wprowadzić nowy porządek w swoim biurze?

ZOSTAŃ AMBASADOREM FRESH FacilityProgram Partnerski dla Klientów

 

Dziękujemy wszystkim Partnerom, że jesteście z nami!
Doceniamy to i zapraszamy do programu partnerskiego. Zasady są proste!

 1. Jeśli jesteś zadowolony z naszych usług, poleć nas innym firmom, które chcą nawiązać współpracę w zakresie usług sprzątania.
 2. Odbierz rabat na abonament za każdego klienta z Twojego polecenia,
  z którym sfinalizujemy umowę.
 3. O szczegóły programu zapytaj opiekuna Twojego obiektu.

Chcesz rozpocząć współpracę?


1

Zostaw swoje dane

Wypełnij formularz kontaktowy, który znajduje się poniżej, zadzwoń lub napisz na adres: biuro@freshfacilitypl.
2

Skontaktujemy się z Tobą

Zadzwonimy do Ciebie w przeciągu 24 godzin, żeby porozmawiać o Twoich oczekiwaniach i umówić się na spotkanie.
3

Obejrzymy obiekt

Nasz przedstawiciel pojawi się o ustalonej godzinie, po to żeby obejrzeć obiekt i porozmawiać o szczegółach oferty.
4

Ciesz się czystością

Ustalimy warunki naszej współpracy i odtąd sprawy związane z czystością nie będą zaprzątać Ci głowy.

Zaufali nam:


Firma Fresh Office wykonała usługę generalnego sprzątania naszego biura w sposób sprawny, sumienny i profesjonalny.

Iga KowalskaOffice Manager, Brainly

Dotychczasowa współpraca pozwala nam śmiało rekomendować firmę Fresh Office jako solidnego i rzetelnego wykonawcę usługi sprzątania.

Rostyslav KnapCEO, Callpage

Usługa sprzątania wykonywana przez firmę Fresh Office jest zawsze dokładna i terminowa. Pracownicy Fresh Office to osoby sumienne i wykonujące swoją pracę z należytą starannością.

Paulina MrózOperations Manager, Uber Poland

Współpraca z firmą Fresh Office przebiega bez zastrzeżeń i możemy śmiało polecić Fresh Office jako profesjonalnego dostawcę usług sprzątania.

Natalia RomanowskaOFFICE MANAGER, LUMINIS RESEARCH

Fresh Office przeprowadzało w naszej firmie dezynfekcję oraz ozonowanie. Wszystko przebiegło w jak najlepszym porządku. Firma informowała nas o wszystkim na bieżąco, a po skończeniu usługi można było, bez problemu, wrócić do biura

Renata MatuszewskaOffice Coordinator w Kontakt.io

Dotychczasowe doświadczenia we współpracy z firmą Fresh Office Poland są bardzo pozytywne. Obsługa i kontakt z kierownictwem oraz pracownikami firmy cechują się wysoką elastycznością i pełnym profesjonalizmem. Wszystkie świadczone usługi są wykonywane dokładnie i terminowo.

Małgorzata NowińskaSenior Property Manager Knight Frank

olga kozińskaolga kozińska
14:58 26 Sep 22
Polecam do współpracy firmę Fresh Facility. Firma zapewnia sprzątanie przestrzeni wspólnych oraz toalet w Teatrze Komuna Warszawa. Bardzo cenię sobie ich elastyczność oraz sprawność w kontakcie.
Sebastian SzubartowskiSebastian Szubartowski
12:04 16 Sep 22
W imieniu Consolidated Invest Sp. z o.o. rekomenduję usługi Fresh Office Poland Sp. z o.o. Firma zapewnia regularną czystość przestrzeni biurowych. Personel wyróżnia się wysoką wiedzą merytoryczną w zakresie usług porządkowych. Posługuje się profesjonalnym sprzętem i środkami czystości.Usługa realizowana jest zawsze na czas, z wysoką starannością idbałością o szczegóły.Bez zastrzeżeń pozostaje także kontakt z koordynatorem, który fachowo zarządza realizacją usługi w naszym obiekcie. Polecam Fresh Office Poland sp. z o.o. jako rzetelnego partnera i doświadczonego usługodawcę w obszarze sprzątania powierzchni biurowych.
Agnieszka P. GlowackaAgnieszka P. Glowacka
13:50 12 Sep 22
Miałam okazję niejednokrotnie korzystać z usług firm sprzątających i mając porównanie, z czystym sercem mogę polecić usługi warszawskiego oddziału Fresh Facility. Rzetelność i dbałość o szczegóły to najważniejsze cechy. Poza tym szybkość działania, profesjonalizm i uczciwość.Jestem pod wrażeniem i szczerze polecam.
Kontakt Centrum PFIEKontakt Centrum PFIE
15:36 07 Sep 22
Fresh Facility zasługuje na najwyższą rekomendację. Współpraca z opiekunem i całym personelem przebiega zawsze bardzo dobrze i profesjonalnie. Firma zaopatrzona w dobrej jakości sprzęt i środki. Nigdy nie mieliśmy zastrzeżeń co do jakości wykonywanych usług. Serdecznie polecam!
Katarzyna MuchlaKatarzyna Muchla
17:05 20 Mar 22
Pragnę wyrazić zadowolenie z wykonywania powierzonych zadań firmie  Fresh Facility w zakresie sprzątania powierzchni CMS, koordynacji pracowników, zabezpieczania w środki czystości oraz łatwy kontakt z opiekunem. Szczególnie ważnym aspektem współpracy z firma Fresh Facility jest duża elastyczność, otwartość oraz zrozumienie naszych potrzeb.
js_loader

JESTEŚMY DUMNI Z REFERENCJI, KTÓRE WYSTAWILI NAM NASI PARTNERZY:Zamów darmową wycenę sprzątania

Poznaj szczegóły naszej oferty

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu usług własnych Fresh Office Poland sp. z o.o Czytaj więcej

  * - wymagane pola