Fresh Facility - Profesjonalne sprzątanie biur i obiektów


NA CO STAWIAMY?


Wykonujemy swoją pracę w najlepszy dla klienta możliwy sposób. Dostarczamy usługę dopasowaną do potrzeb, korzystając z profesjonalnych środków, sprzętu oraz przeszkolonego personelu.

Wiemy, że w biznesie najcenniejszy jest czas dlatego dostosowujemy godziny sprzątania do preferencji klienta . Dbamy też o to żeby nasi pracownicy mieli na wykonanie pracy odpowiednią ilość czasu.


Dbamy o każdą powierzoną nam przestrzeń w zachowując zasady BHP. Korzystamy ze środków czystości posiadających wszelkie atesty, posiadamy także polisę OC do 1 mln złotych.


Starannie dobieramy personel i dbamy o komfort jego pracy ponieważ dla nas człowiek jest najważniejszy. Ludzie to serce Fresh Facility

Opinie naszych Pań sprzątających:


"W firmie pracuję od 4 lat, mam stałe obiekty, realizuje także usługi dodatkowe takie jak mycie okien, czy gruntowne doczyszczanie powierzchni. Cenię sobie współpracę z koordynatorem, który jest dla nas wsparciem w układaniu harmonogramu prac, czy zamawianiu środków czystości"

Anna Tokarz

"Przy każdym nowym obiekcie, jako personel sprzątający jesteśmy wdrażani przez koordynatora. Regularnie szkolimy się także z technologii środków czystości czy z mechaniki sprzątania. Jesteśmy odpowiedzialni za ewentualne uszkodzenia powierzchni w obiekcie, dlatego wiedza jest kluczowa"

Patrycja Biernadzik

Poznaj nas


Koordynator obiektu


Odpowiada za organizację personelu sprzątającego i bezpośredni kontakt z klientem. Dzień spędza między innymi w aucie, odwiedzając obiekty z obsługiwanego przez siebie regionu. Niezapowiedziane kontrole i badanie jakości usługi to stały element pracy.


Koordynator z Krakowa
We Fresh Facility od 2019 roku odpowiada między innymi za takich klientów jak Brainly, Lobos czy VirtusLab.

Anna Gałowicz


Koordynator z Warszawy
Wieloletnie doświadczenie wykorzystuje w obsłudze kluczowych klientów takich jak: Infradata, Skanska czy Prosto.

Kasia Zdziechowska


Koordynator z Krakowa
Wspiera Office Managerów w obsłudze obiektów, organizuje i nadzoruje usługi dodatkowe.

Paulina Duda


Koordynator ze Śląska
Odpowiedzialna za nadzór i koordynacje prac w obiektach biurowych takich jak: Sii w Katowicach.

Klaudia Orzechowska


Manager operacyjny


Jest wsparciem dla każdego z Koordynatorów. Zorganizuje sprzęt potrzebny na Twój obiekt i wesprze w uzyskaniu hurtowych cen na środki czystości, które będziesz mógł refakturować.

Łukasz sprawuje kolejną linię kontroli. Zarządza oddziałami w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Katowicach. Z branżą usług porządkowych związany od 10 lat. Posiada doświadczenie w zarządzaniu usługą sprzątania na obiektach hotelowych, galeriach handlowych oraz biurowcach. Czynny praktyk zawodu, wykonuje usługi prania wykładzin i gruntownego doczyszczania powierzchni.

Łukasz Radzikowski


Dyrektor zarządzający


Michał jest współzałożycielem firmy sprzątającej Fresh Facility. Z branżą czystości związany od 5 lat. Na co dzień wspierający wszystkie działy w firmie, od marketingu, przez sprzedaż na operacji kończąc. Skontaktuje się z Tobą przynajmniej raz na kwartał, aby zbadać zadowolenie z usługi.

Michał Zawada

CO MUSISZ O NAS WIEDZIEĆ?


 • Współpracujemy długofalowo, opieramy się na szczerych biznesowych relacjach
 • Znamy wartość danych i dbamy o ich bezpieczeństwo. Zapewnić w pełni świadomy zespół, a także polisę OC do 1 mln złotych
 • Pracujemy wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie i środkach czystości
 • Panie Sprzątające są filarem naszych działań, dbamy o ich komfort i doceniamy codzienną pracę
 • Możemy pochwalić się sporym doświadczeniem, w trakcie kilkuletniej działalności obsłużyliśmy ponad 100 firm

Stawiamy na profesjonalne środki czyszczące


Każdy ze stosowanych przez nas środków chemicznych to profesjonalny produkt. Sprzątając biura i inne obiekty zwracamy szczególną uwagę na powierzchnie i materiały, które czyścimy. Nad całym procesem czuwa technolog, który dopasowuje rodzaj produktu do nawierzchni czy rodzaju zabrudzenia. Bez względu na to, czy są to silne zasadowe środki czyszczące, środki do sanitariatów, mycia szkła czy specyfiki o charakterze pielęgnacyjnym — nasz zespół jest przeszkolony z ich używania.Ekonomiczny sposób dozowania


Wprowadziliśmy system dozowania produktów, dzięki któremu nasze działania są ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Dzięki rozwiązaniom opracowanym przez markę Buzil efektywnie sterujemy zużyciem  środków chemicnzych. Mobilne rozwiązania dozujące pozwalają zachować idealne proporcje roztworów czyszczących i kontrolować zużycie wody.


Eco sprzątanie


Jeśli jesteś zainteresowany sprzątaniem w nurcie eco — skontaktuj się z nami. Dopytaj naszego specjalistę o dedykowaną linię produktów. Czy wiesz, że wpływ środków czyszczących na środowisko jest związane z zawartością środków powierzchniowo czynnych? Są to toksyczne elementy, trujące dla organizmów wodnych. W ramach ekologicznego sprzątania proponujemy produkty, które ulegają szybkiej i kompletnej biodegradacji. Do sprzątania Twojego biura możemy wykorzystać wyłącznie produkty oznaczone certyfikatem EU Ecolabel. Eco znak funkcjonuje w 25 krajach europejskich, przyznawany jest przez niezależną instytucję Federalną Agencję Ochrony Środowiska, wyznaczoną przez Komisję Europejską. Napisz do nas — szybko wycenimy usługę eco sprzątania dla Twojego biura.  Chcesz wprowadzić nowy porządek w swoim biurze?

ZOSTAŃ AMBASADOREM FRESH FacilityProgram Partnerski dla Klientów

 

Dziękujemy wszystkim Partnerom, że jesteście z nami!
Doceniamy to i zapraszamy do programu partnerskiego. Zasady są proste!

 1. Jeśli jesteś zadowolony z naszych usług, poleć nas innym firmom, które chcą nawiązać współpracę w zakresie usług sprzątania.
 2. Odbierz rabat na abonament za każdego klienta z Twojego polecenia,
  z którym sfinalizujemy umowę.
 3. O szczegóły programu zapytaj opiekuna Twojego obiektu.

Chcesz rozpocząć współpracę?


1

Zostaw swoje dane

Wypełnij formularz kontaktowy, który znajduje się poniżej, zadzwoń lub napisz na adres: biuro@freshfacilitypl.
2

Skontaktujemy się z Tobą

Zadzwonimy do Ciebie w przeciągu 24 godzin, żeby porozmawiać o Twoich oczekiwaniach i umówić się na spotkanie.
3

Obejrzymy obiekt

Nasz przedstawiciel pojawi się o ustalonej godzinie, po to żeby obejrzeć obiekt i porozmawiać o szczegółach oferty.
4

Ciesz się czystością

Ustalimy warunki naszej współpracy i odtąd sprawy związane z czystością nie będą zaprzątać Ci głowy.

Zaufali nam:


Firma Fresh Office wykonała usługę generalnego sprzątania naszego biura w sposób sprawny, sumienny i profesjonalny.

Iga KowalskaOffice Manager, Brainly

Dotychczasowa współpraca pozwala nam śmiało rekomendować firmę Fresh Office jako solidnego i rzetelnego wykonawcę usługi sprzątania.

Rostyslav KnapCEO, Callpage

Usługa sprzątania wykonywana przez firmę Fresh Office jest zawsze dokładna i terminowa. Pracownicy Fresh Office to osoby sumienne i wykonujące swoją pracę z należytą starannością.

Paulina MrózOperations Manager, Uber Poland

Współpraca z firmą Fresh Office przebiega bez zastrzeżeń i możemy śmiało polecić Fresh Office jako profesjonalnego dostawcę usług sprzątania.

Natalia RomanowskaOFFICE MANAGER, LUMINIS RESEARCH

Fresh Office przeprowadzało w naszej firmie dezynfekcję oraz ozonowanie. Wszystko przebiegło w jak najlepszym porządku. Firma informowała nas o wszystkim na bieżąco, a po skończeniu usługi można było, bez problemu, wrócić do biura

Renata MatuszewskaOffice Coordinator w Kontakt.io

Dotychczasowe doświadczenia we współpracy z firmą Fresh Office Poland są bardzo pozytywne. Obsługa i kontakt z kierownictwem oraz pracownikami firmy cechują się wysoką elastycznością i pełnym profesjonalizmem. Wszystkie świadczone usługi są wykonywane dokładnie i terminowo.

Małgorzata NowińskaSenior Property Manager Knight Frank

Łukasz Obłoza
Łukasz Obłoza
2022-01-20
Potwierdza się opinia, marka oraz renoma firmy FreshOffice - polecam tym przedsiębiorcom, którzy cenią sobie elastyczność, rzetelność, profesjonalizm i dodatkowo atrakcyjnie wycenione.Pozdrawiam serdecznie, Łukasz Obłoza
Mateusz Baszczyński
Mateusz Baszczyński
2022-01-20
Super firma sprzątająca! Panie są bardzo dokładne i miłe. Cudownie się rozmawia z Panią Anią Kierownik. Pozdrawiam Cieplutko!
Weronika Adamczyk
Weronika Adamczyk
2021-10-05
Jak dotąd nie spotkałam się z tak profesjonalnym, elastycznym, otwartym na klienta serwisem sprzątającym. Poza regularnym utrzymaniem czystości w biurze (zawsze na wysokim poziomie!), firma Fresh Facility nigdy nie zawiodła mnie nawet przy zleceniach "na ostatnią chwilę" i kiedy potrzebowaliśmy dodatkowej usługi w tym samym dniu! Szczerze polecam 🙂
Tomek Cieślar
Tomek Cieślar
2021-09-01
Ola Ka
Ola Ka
2021-08-27
Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu firmy fresch office. Elastyczne podejście i sprawny kontakt 🙂
Kasia Chludzińska
Kasia Chludzińska
2021-07-13
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Fresh Office. Zawsze szybki i sprawny kontakt, elastyczne podejście do Klienta i wprowadzanych zmian, miła atmosfera i przesympatyczna Opiekunka, która zawsze znajdzie jakieś rozwiązanie i we wszystkim szybko pomoże 🙂
Anku O
Anku O
2021-07-12
Solidna firma, której naprawdę zależy by wykonana usługa była na jak najwyższym poziomie. Polecam
Partia Razem Sekretariat
Partia Razem Sekretariat
2021-07-08
Bardzo solidna firma. Panie sprzątające zawsze są punktualne i bardzo dokładnie sprzątają biuro. Polecam.
Iwona Przywojska
Iwona Przywojska
2021-06-21
Naszą bardzo dobrą decyzją było nawiązanie współpracy z firmą Fresh Office w Warszawie. Po roku czasu nic tylko polecać firmę dalej! Profesjonalne podejście wszystkich osób współpracujących z nami, zlecone prace zawsze spełniają wszystkie nasze oczekiwania, a dodatkowo firma ma elastyczność w podejściu do zmian terminów sprzątania!
Paulina Klimara
Paulina Klimara
2021-06-18
Profesjonalnie działająca firma sprzątająca - nasza firma korzysta z jej usług od 2 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości sprzątania oraz wysokiego poziomu obsługi klienta, cenimy sobie również dobry i sprawny kontakt z koordynatorem obiektu w bieżących kwestiach.

JESTEŚMY DUMNI Z REFERENCJI, KTÓRE WYSTAWILI NAM NASI PARTNERZY:Zamów darmową wycenę sprzątania

Poznaj szczegóły naszej oferty

  * - wymagane pola