Profesjonalne pranie
wykładzin


 • bezpieczne środki czyszczące
 • profesjonalny sprzęt
 • doświadczony personel

Odbierz bon -30% na pranie wykładzin ——> Wypełnij Formularz

Skuteczna usługa dla biznesu


Pranie wykładzin w Twoim biurze

Zapewnienie czystego środowiska biurowego jest kluczowym elementem nowoczesnej, efektywnej organizacji. Odgrywa rolę w kwestii dobrego samopoczucia pracowników, co może bezpośrednio wpływać na ich wydajność. Wszyscy wiemy, że biura mogą stać się mikrokosmosem dla zarazków i wpływać na zdrowie personelu. Istnieją sposoby na zmniejszenie odsetek osób chorujących w biurze. Jedną z metod jest regularne pranie wykładzin biurowych. W ten sposób wszelki kurz, roztocza i bakterie nagromadzone na powierzchni zostaną usunięte. Czyste biuro pomoże pracownikom, ale także wywoła dobre wrażenie wśród wszystkich potencjalnych klientów odwiedzających Twoją siedzibę.Rekomendacje

Usługa została przeprowadzona skutecznie, przy użyciu profesjonalnych środków i sprzętu. Na uwagę zasługuje dbałość o szczegóły, doświadczenie personelu i szybki czas realizacji. Kompleksowe czyszczenie zostało zrealizowane terminowo i profesjonalnie. Usatysfakcjonowani rezultatem usługi, polecamy Fresh Office Poland Sp. z o.o. jako partnera do wykonania prania wykładzin na przestrzeni biurowej.

Virtus Lab Joanna Małecka-Czerw Office Specialist Virtus Lab

JESTEŚMY DUMNI Z REFERENCJI, KTÓRE WYSTAWILI NAM NASI PARTNERZY:Przychodzimy z pomocą! 🙂 Jako Fresh Office świadczymy usługi na terenie kilku miast w Polsce. Oferujemy pranie wykładzin biurowych w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu czy Katowicach. Realizujemy profesjonalne usługi prania i czyszczenia:

 • zapewniamy darmowy transport sprzętu,
 • wystawiamy FV VAT,
 • posiadamy OC w wysokości 1 mln złotych.

Masz dodatkowe pytania o pranie wykładzin w biurze? Porozmawiaj o warunkach realizacji usługi z naszym specjalistą.  Wyślij formularz i dowiedz się jak wycenimy pranie wykładzin w Twoim biurze.

 


WŁAŚCIWA KONSERWACJA WYKŁADZINY


Profesjonalny sprzęt i środki
Tylko odpowiednia konserwacja przedłuży żywotność wykładzin.
Świeży wygląd oraz czyste środowisko wewnątrz pomieszczeń osiągniemy, gdy:
 • odkurzanie wykładziny odbywać się będzie regularnie, przy pomocy specjalistycznego sprzętu,
  który zapewnia silny przepływ powietrza oraz wysoką skuteczność filtracji,
 • do usuwania plam będą wykorzystywane odplamiacze
  dobrane do rodzaju zanieczyszczenia i wykładziny.
Procedury czyszczenia wykładzin:
 • usuwanie zanieczyszczeń suchych,
 • usuwanie plam,
 • czyszczenie właściwe,
 • zabiegi kończące,
 • suszenie wykładziny.

 

Zaufaj profesjonalistom

Identyfikacja plam

Przystępując do prac, zawsze przeprowadzamy identyfikacje zabrudzeń. Przed użyciem środków chemicznych, wykonujemy próbę, sprawdzając czy nie uszkodzimy struktury powierzchni czyszczonej.

Dwie metody czyszczenia wykładzin dywanowych

Bonnetowanie- czyszczenie pielęgnacyjne, pośrednie- zwilżona jest tylko wierzchnia, użytkowa część runa. Stosowana do lekkich i średnich zabrudzeń.

Pranie ekstrakcyjne - czyszczenie dogłębne, wykonywane na całej powierzchni runa. Metoda do czyszczenia wykładzin silnie zabrudzonych.


Fresh Office — przejrzyste warunki współpracy

Tylko raz masz szansę zrobić pierwsze wrażenie. Czysta wykładzina ma znaczenie, gdy potencjalny klient, pracownik lub współpracownik po raz pierwszy odwiedzi Twoje biuro lub hotel. Bez względu na to, jaki rodzaj działalności prowadzisz, upewnimy się, że Twoje wykładziny są czyste. Taki efekt możesz osiągnąć wyłącznie przy wykorzystaniu profesjonalnych środków czystości. Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają przyśpieszyć czas realizowania usługi, zmniejszając roboczogodziny naszych pracowników, co finalnie obniża koszty całościowe.Kacper Pilch


Anna Gałowicz

Cennik prania wykładzin


PowierzchniaCena
do 30 m2od 12 zł za m2
od 30 m2 do 100 m2od 10 zł za m2
od 100 m2 do 300 m2od 7 zł za m2
powyżej 300 m2od 5 zł za m2

Zamów darmową wycenę prania wykładzin


Rabat przy dużych powierzchniach

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu usług własnych Fresh Office Poland sp. z o.o Czytaj więcej

  * - wymagane pola