• Profesjonalna firma sprzątająca biura - Gliwice i sąsiednie miasta.

    Ciesz się czystym biurem już dzisiaj!


Kontrole czystości i wsparcie koordynatora

dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

starannie dobrany i przeszkolony personel

Skoro natrafiłeś na naszą stronę, z pewnością interesują Cię firmy sprzątające biura. Gliwice są miejscem, w którym znajduje się Twoja siedziba, ale być może placówki firmy znajdują się na całym Śląsku? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą FreshOffice - jesteśmy przekonani, że możemy Ci zaoferować więcej, niż konkurencja. 


Sprawdzone firmy sprzątające - Gliwice. Cennik usług


Po nawet krótkich poszukiwaniach z pewnością przekonałeś się już, że znalezienie jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, ile kosztuje sprzątanie biur w Twoim mieście nie jest wcale proste. Wpisywanie w wyszukiwarkę frazy “firmy sprzątające gliwice biura cennik” prawdopodobnie przekierowało Cię na parę stron, jednak na żadnej nie znalazłeś dokładnych informacji.


Profesjonalne firmy sprzątające potrzebują konkretnych informacji, aby solidnie dokonać wyceny. Jeśli ktokolwiek podejmuje się takiego zadania bazując jedynie na powierzchni biura możesz być pewien, że albo świadczone przez tę firmę usługi są bardzo niskiej jakości, albo możesz spodziewać się “niespodzianki” finansowej po pierwszej wizycie ekipy sprzątającej.

We FreshOffice wychodzimy z założenia, że najlepszym wstępem do współpracy jest rzeczowa i solidna wycena. Dlatego zadajemy szereg szczegółowych pytań, a następnie wyceniamy nasze usługi - taka wycena jest bezpłatna i nie zobowiązuje Cię do podpisania umowy. Możesz mieć jednak pewność, że wskazana przez nas kwota jest zgodna z rzeczywistością, a Twoje biuro będzie wysprzątane wedle najwyższych standardów.

Firmy sprzątające - Gliwice. Opinie zadowolonych klientów


FreshOffice obecne jest na rynku od lat i przez ten czas zdążyło zbudować bazę zadowolonych klientów. Jesteśmy dumni, że wśród nich znajdują się zarówno obiecujące firmy na początku swojej ścieżki rozwojowej, jak i wiele znanych, ogólnopolskich podmiotów. Aby przekonać się, co uważają o naszych usługach nasi stali klienci, przejdź do zakładki Opinie. Nie mamy nic do ukrycia!

Jeśli chcesz porozmawiać z naszym konsultantem, do czego gorąco zachęcamy, prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 607 395 208 lub o wysłanie maila na adres katowice@freshfacility.pl. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, a dodatkowo przygotujemy dla Ciebie wycenę, dokładnie dopasowaną do Twoich oczekiwań. 

 

Firma sprzątająca biura - Gliwice. Czego można spodziewać się po profesjonalistach?


Bez wątpienia oddelegowanie usług sprzątających do firmy zewnętrznej ma wiele plusów. Po pierwsze, profesjonaliści są zawsze na czas, nigdy nie przebywają na zwolnieniach lekarskich i urlopach. Liczebność ekipy sprzątającej pracującej w Twoim biurze będzie zawsze taka sama i zgodna z umową. Podobnie, jak jakość świadczonych przez te osoby usług. Profesjonaliści dysponują najwyższej jakości sprzętem, umożliwiającym nie tylko zwykłe odkurzanie, ale też sprzątanie poremontowe, czyszczenie wykładzin, usuwanie trudnych plam i innych problematycznych zabrudzeń. Profesjonalna firma sprzątająca, taka jak FreshOffice, jest elastyczna pod względem godzin pracy, dlatego możesz mieć pewność, że odgłosy sprzątania nie będą kolidować z wykonywaniem obowiązków przez Twoich pracowników. We FreshOffiice uważamy, że profesjonalna ekipa sprzątająca powinna być niewidoczna, za to efekty jej pracy - jak najbardziej. W naszej działalności bazujemy wyłącznie na detergentach najwyższej jakości, takich jak Dolphin, Voigt czy Clinex. Nie mamy potrzeby magazynowania naszego sprzętu czy środków czyszczących w biurach klienta, dlatego nawiązując z nami współpracę zyskujesz dodatkowo przestrzeń przeznaczoną dotychczas na środki i sprzęt sprzątający. Współpraca z nami to także oszczędność czasu pracowników administracyjnych, którzy do tej pory byli zobowiązani do sporządzania listy detergentów i serwisowania sprzętów sprzątających. 

Koszty wynajęcia ekipy sprzątającej mogą być wliczane w koszty prowadzenia działalności, co jest kolejną, zdecydowaną przewagą nad pracownikiem zatrudnionym do sprzątania na etat. Zamów darmową wycenę sprzątania biura

Poznaj szczegóły naszej oferty

    * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

    * - wymagane pola