• Profesjonalne sprzątanie biur w Katowicach i na terenie GOPKontrole czystości i wsparcie koordynatora

dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

starannie dobrany i przeszkolony personel


Profesjonalne sprzątanie biur w Katowicach i na terenie GOP


Jesteśmy Fresh Office! Zajmujemy się sprzątaniem powierzchni biurowych. Naszym zdaniem biuro to wizytówka przedsiębiorstwa. Jego wygląd buduje wizerunek firmy w oczach kontrahentów jak i pracowników. Dlatego w naszej pracy jesteśmy skrupulatni i dbamy o to aby biura naszych klientów zostały oddane do użytku nie tylko czyste ale i pełne aury świeżości.


Sprzątanie przestrzeni biurowych w Katowicach


Jako profesjonaliści w branży sprzątania biur specjalizujemy się w doprowadzaniu do pożądanego stanu różnych powierzchni pracowniczych. Oprócz przestrzeni biurowych doskonale radzimy sobie z porządkowaniem lokali usługowych, sklepów, magazynów oraz przestrzeni hotelowych. Posiadamy doświadczenia w świadczeniu usług placówkom edukacyjnym takim jak szkoły czy przedszkola. Ponadto podejmujemy współpracę z osiedlami mieszkaniowymi w celu np. utrzymania czystości klatek schodowych.Profesjonalna firma sprzątająca Katowice

Zespół Fresh Office składa się z doskonale wyselekcjonowanych fachowców. Nasi pracownicy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach branżowych. Wszystko dlatego, że naszym wspólnym priorytetem jest dostarczyć klientom najwyższej jakości usługi.

Nasza firma sprzątająca działa również w nieoczekiwanych wypadkach. Zespół fachowców dostępny jest również w niestandardowych porach tak by mógł reagować w nagłych przypadkach, które mogą spotkać naszych klientów. Dlatego jeśli zaskoczyła Cię sytuacja wymagająca natychmiastowej reakcji, skontaktuj się z nami, a my skompletujemy ekipę sprzątającą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zamów sprzątanie biura


Podchodzimy elastycznie do potrzeb naszych klientów dlatego w naszej ofercie znajdują się zarówno kompleksowe, długoterminowe jak i jednorazowe usługi. Jeśli potrzebujesz firmy sprzątającej, która zadba o systematyczne utrzymanie czystości w miejscu pracy, potrzebujesz dorywczego sprzątania albo chcesz generalnie odświeżyć biuro po dłuższym czasie?

[trustindex data-widget-id=495901493b2a03900a5d4f3585]


Zamów darmową wycenę sprzątania biura

Poznaj szczegóły naszej oferty

    * - wymagane pola