• Profesjonalne sprzątanie biur w Katowicach i na terenie GOPKontrole czystości i wsparcie koordynatora

dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

starannie dobrany i przeszkolony personel


Profesjonalne sprzątanie biur w Katowicach i na terenie GOP


Jesteśmy Fresh Office! Zajmujemy się sprzątaniem powierzchni biurowych. Naszym zdaniem biuro to wizytówka przedsiębiorstwa. Jego wygląd buduje wizerunek firmy w oczach kontrahentów jak i pracowników. Dlatego w naszej pracy jesteśmy skrupulatni i dbamy o to aby biura naszych klientów zostały oddane do użytku nie tylko czyste ale i pełne aury świeżości.


Sprzątanie przestrzeni biurowych w Katowicach


Jako profesjonaliści w branży sprzątania biur specjalizujemy się w doprowadzaniu do pożądanego stanu różnych powierzchni pracowniczych. Oprócz przestrzeni biurowych doskonale radzimy sobie z porządkowaniem lokali usługowych, sklepów, magazynów oraz przestrzeni hotelowych. Posiadamy doświadczenia w świadczeniu usług placówkom edukacyjnym takim jak szkoły czy przedszkola. Ponadto podejmujemy współpracę z osiedlami mieszkaniowymi w celu np. utrzymania czystości klatek schodowych.Profesjonalna firma sprzątająca Katowice

Zespół Fresh Office składa się z doskonale wyselekcjonowanych fachowców. Nasi pracownicy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach branżowych. Wszystko dlatego, że naszym wspólnym priorytetem jest dostarczyć klientom najwyższej jakości usługi.

Nasza firma sprzątająca działa również w nieoczekiwanych wypadkach. Zespół fachowców dostępny jest również w niestandardowych porach tak by mógł reagować w nagłych przypadkach, które mogą spotkać naszych klientów. Dlatego jeśli zaskoczyła Cię sytuacja wymagająca natychmiastowej reakcji, skontaktuj się z nami, a my skompletujemy ekipę sprzątającą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zamów sprzątanie biura


Podchodzimy elastycznie do potrzeb naszych klientów dlatego w naszej ofercie znajdują się zarówno kompleksowe, długoterminowe jak i jednorazowe usługi. Jeśli potrzebujesz firmy sprzątającej, która zadba o systematyczne utrzymanie czystości w miejscu pracy, potrzebujesz dorywczego sprzątania albo chcesz generalnie odświeżyć biuro po dłuższym czasie?

olga kozińskaolga kozińska
14:58 26 Sep 22
Polecam do współpracy firmę Fresh Facility. Firma zapewnia sprzątanie przestrzeni wspólnych oraz toalet w Teatrze Komuna Warszawa. Bardzo cenię sobie ich elastyczność oraz sprawność w kontakcie.
Sebastian SzubartowskiSebastian Szubartowski
12:04 16 Sep 22
W imieniu Consolidated Invest Sp. z o.o. rekomenduję usługi Fresh Office Poland Sp. z o.o. Firma zapewnia regularną czystość przestrzeni biurowych. Personel wyróżnia się wysoką wiedzą merytoryczną w zakresie usług porządkowych. Posługuje się profesjonalnym sprzętem i środkami czystości.Usługa realizowana jest zawsze na czas, z wysoką starannością idbałością o szczegóły.Bez zastrzeżeń pozostaje także kontakt z koordynatorem, który fachowo zarządza realizacją usługi w naszym obiekcie. Polecam Fresh Office Poland sp. z o.o. jako rzetelnego partnera i doświadczonego usługodawcę w obszarze sprzątania powierzchni biurowych.
Agnieszka P. GlowackaAgnieszka P. Glowacka
13:50 12 Sep 22
Miałam okazję niejednokrotnie korzystać z usług firm sprzątających i mając porównanie, z czystym sercem mogę polecić usługi warszawskiego oddziału Fresh Facility. Rzetelność i dbałość o szczegóły to najważniejsze cechy. Poza tym szybkość działania, profesjonalizm i uczciwość.Jestem pod wrażeniem i szczerze polecam.
Kontakt Centrum PFIEKontakt Centrum PFIE
15:36 07 Sep 22
Fresh Facility zasługuje na najwyższą rekomendację. Współpraca z opiekunem i całym personelem przebiega zawsze bardzo dobrze i profesjonalnie. Firma zaopatrzona w dobrej jakości sprzęt i środki. Nigdy nie mieliśmy zastrzeżeń co do jakości wykonywanych usług. Serdecznie polecam!
Katarzyna MuchlaKatarzyna Muchla
17:05 20 Mar 22
Pragnę wyrazić zadowolenie z wykonywania powierzonych zadań firmie  Fresh Facility w zakresie sprzątania powierzchni CMS, koordynacji pracowników, zabezpieczania w środki czystości oraz łatwy kontakt z opiekunem. Szczególnie ważnym aspektem współpracy z firma Fresh Facility jest duża elastyczność, otwartość oraz zrozumienie naszych potrzeb.
js_loader


Zamów darmową wycenę sprzątania biura

Poznaj szczegóły naszej oferty

    * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

    * - wymagane pola