• Profesjonalne sprzątanie dla biurKontrole czystości i wsparcie koordynatora

dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

starannie dobrany i przeszkolony personel


Wybierz profesjonalną firmę sprzątającą


Dla naszego zespołu specjalistów z Fresh Office nie ma zleceń niemożliwych do wykonania. Przede wszystkim, na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszego klienta. Jesteśmy elastyczni – świadczymy zarówno kompleksowe jak i jednorazowe usługi – dlatego jesteśmy w stanie pomóc zawsze gdy zaistnieje konieczność, realizując wymogi klienta. Profesjonalna firma sprzątająca działa w ramach serwisu dziennego i wieczornego, dostosowujemy godziny pracy do wymagań naszego klienta Interesuje Cię firma, która świadczy usługę sprzątającą na najwyższym poziomie. Wszystkie środki czystości dostosowujemy do powierzchni wystepujących w danym biurze czy obiekcie.Firma sprzątająca Kraków - co jest dla nas najważniejsze?


Swój serwis zawsze staramy się wykonywać w jak najwyższej jakości, dlatego:

 • korzystamy z profesjonalnego sprzętu, takich marek jak: Karcher, Makita, Numatic, Niflisk, Hako
 • używamy profesjonalnych środków czystości sprawdzonych marek: Voight, Buzil, Merida, Tenzi
 • posiadamy dwustopniowy system kontroli personelu sprzątającego
 • działamy zgodnie z międzynarodowymi normami ISSA
 • posiadamy polisę OC do 1 mln zł
 • zatrudniamy sprawdzonych pracowników, którzy przechodzą przez proces szkolenia i wdrożenia
 • zapewniamy ciągłość dzięki rozbudowanej siatce pracowników na terenie całego Krakowa


SPRZĄTANIE BIUR – CENNIK


Jesteśmy przekonani, że pierwszą informacją, której poszukujesz wertując oferty usług sprzątających jest koszt, jaki musisz ponieść. W przypadku sprzątania a cenę składa się kilka elementów, które znajdują się poniżej. Dla każdej firmy zainteresowanej usługą, cennik jest indywidualny i odpowiadający jego zapotrzebowaniu, a wycena którą przygotowujemy jest bezpłatna. Poznaj szczegóły oferty, dopytaj o wszystko naszego konsultanta. Z nami Twoje biuro będzie najlepszą wizytówką Twojego biznesu. 

Możesz o nią poprosić wypełniając, elektroniczny formularz na naszej stronie, a my odpowiemy w ciągu maksymalnie 24 godzin.

CO BIERZEMY POD UWAGĘ?


 • całkowitą wielkość biura, ilość osobnych pomieszczeń biurowych, kuchni oraz łazienek,
 • ilość osób korzystających z przestrzeni biurowej,
 • częstotliwość sprzątania,
 • zakres czynności do wykonania,
 • typ posadzki (wykładzina, gres, panele itd),
 • fakt, czy na przestrzeni oddanej do sprzątania występują przeszklenia np. szklane drzwi lub ściany.

Ważnym elementem wyceny są środki czystości oraz sprzęt, które są wliczone w ceną.

Świadcząc nasze usługi używamy profesjonalnych środków czyszczących producentów cenionych w branży takich jak Voigt, Dolphin czy Clinex. Korzystamy także z profesjonalnego sprzętu: Karcher, Hako, Vileda, Numatic. W obszarze naszych działań jest cały Kraków, dowieziemy profesjonalne środki i sprzęt. Czyste biuro Kraków - jest w Twoim zasięgu. Napisz i skorzystaj z naszej oferty dla firm. Firma sprzątająca Fresh Office


Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, biura to coś, na czym znamy się najlepiej, ale nie są to nasze jedyne kompetencje. Dlatego jeśli Twoje miejsce pracy nie jest przestrzenią biurową w standardowym rozumieniu nic nie stoi na przeszkodzie by podjąć współpracę. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie porządkowania lokali usługowych, sklepów oraz magazynów, a nawet przestrzeni hotelowych. Świadczymy usługi placówkom edukacyjnym takim jak szkoły czy przedszkola. Obsługujemy również osiedla mieszkaniowe np. sprzątając przestrzeń wspólnego użytku jak klatki schodowe. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Kontakt z nami jest prosty - zachęcamy do wysyłki formularza!Zamów darmową wycenę sprzątania biur Kraków

Poznaj szczegóły naszej oferty

  * - wymagane pola