Profesjonalne sprzątanie dla biur


Dla firm: zamów darmową wycenę


  Kontrole czystości i wsparcie koordynatora

  dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

  ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

  starannie dobrany i przeszkolony personel


  Wybierz profesjonalną firmę sprzątającą


  Dla naszego zespołu specjalistów z Fresh Facility  nie ma zleceń niemożliwych do wykonania. Przede wszystkim, na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszego klienta. Jesteśmy elastyczni – świadczymy zarówno kompleksowe jak i jednorazowe usługi – dlatego jesteśmy w stanie pomóc zawsze gdy zaistnieje konieczność, realizując wymogi klienta. Szukasz usług sprzątania?


  Doświadczenie w obsłudze wymagającego klienta


  Rozumiemy procedury klienta korporacyjnego. Dostosowujemy się i realizujemy usługę na najwyższym poziomie. Wiemy, że każda firma w zależności od branży może  ma swoje indywidualne wymagania i oczekiwania w zakresie usług sprzątających. Dlatego firma sprzątająca powinna wnikliwie poznać potrzeby swojego klienta i dostosować swoje usługi do tych wymagań.

  Tobie i Twojej firmie oferujemy:

  1. Dopasowanie usług do indywidualnych potrzeb klienta - dzięki temu, że dokładnie słuchamy i analizujemy potrzeby każdego klienta, możemy zapewnić kompleksową obsługę, uwzględniając specyfikę i wymagania każdego obiektu.
  2. Sprzątanie zarówno w ciągu dnia, jak i poza godzinami pracy - dostosowujemy się do grafiku naszych klientów, zapewniając sprzątanie o dogodnych dla nich porach.
  3. Wysoka jakość usług - nasze usługi świadczone są przez doświadczonych pracowników, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i dbają o każdy szczegół, aby sprostać wymaganiom
  4. Profesjonalny sprzęt i ekologiczne środki czystości — wykorzystujemy tylko najlepsze i najbardziej skuteczne narzędzia oraz ekologiczne środki czystości, co gwarantuje bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.
  5. Przejrzyste warunki umowy - oferujemy indywidualne warunki umowy, dostosowane do potrzeb i wymagań naszych klientów.
  6. Profesjonalną obsługę - nasi pracownicy są zawsze gotowi do pomocy,  Koordynator obiektu odpowie na każde pytanie.

  Firma sprzątająca Kraków - co zyskasz? Spokój w cenie


  Swój serwis zawsze staramy się wykonywać w jak najwyższej jakości, dlatego:

  • korzystamy z profesjonalnego sprzętu, takich marek jak: Karcher, Makita, Numatic, Niflisk, Hako
  • używamy profesjonalnych środków czystości sprawdzonych marek: Voight, Buzil, Merida, Tenzi
  • posiadamy dwustopniowy system kontroli personelu sprzątającego
  • działamy zgodnie z międzynarodowymi normami ISSA
  • posiadamy polisę OC do 1 mln zł
  • zatrudniamy sprawdzonych pracowników, którzy przechodzą przez proces szkolenia i wdrożenia
  • zapewniamy ciągłość dzięki rozbudowanej siatce pracowników na terenie całego Krakowa


  SPRZĄTANIE BIUR – CENNIK usługi sprzątania dla firm


  Jesteśmy przekonani, że pierwszą informacją, której poszukujesz wertując oferty usług sprzątających jest koszt, jaki musisz ponieść. W przypadku sprzątania a cenę składa się kilka elementów, które znajdują się poniżej. Dla każdej firmy zainteresowanej usługą, cennik jest indywidualny i odpowiadający jego zapotrzebowaniu, a wycena którą przygotowujemy jest bezpłatna. Poznaj szczegóły oferty, dopytaj o wszystko naszego konsultanta. Z nami Twoje biuro będzie najlepszą wizytówką Twojego biznesu.  Możesz o nią poprosić wypełniając, elektroniczny formularz na naszej stronie, a my odpowiemy w ciągu maksymalnie 24 godzin.

  Kompleksowe usługi sprzątania

  Profesjonalna firma sprzątająca działa w ramach serwisu dziennego i wieczornego, dostosowujemy godziny pracy do wymagań naszego klienta Interesuje Cię firma, która świadczy usługę sprzątającą na najwyższym poziomie. Wszystkie środki czystości dostosowujemy do powierzchni wystepujących w danym biurze czy obiekcie.  CO BIERZEMY POD UWAGĘ?


  • całkowitą wielkość biura, ilość osobnych pomieszczeń biurowych, kuchni oraz łazienek,
  • ilość osób korzystających z przestrzeni biurowej,
  • częstotliwość sprzątania,
  • zakres czynności do wykonania,
  • typ posadzki (wykładzina, gres, panele itd),
  • fakt, czy na przestrzeni oddanej do sprzątania występują przeszklenia np. szklane drzwi lub ściany.

  Ekologiczne sprzątanie dla biur


  Stawiamy na wiedzę, doświadczenie, technologię i dlatego stosujemy środki z certyfikatem ECOLABEL. Marką środków czystości z jakiej od lat głównie korzystamy to niemiecka firma Buzil, która od 110 lat opracowuje innowacyjne środki czyszczące, co ważne nadal jest to firma rodzinna.

  • do mycia okien używamy wielorazowych ściereczek zamiast czyściwa
  • korzystamy z dużych - 10 litrowych pojemników
  • opakowania na środki podlegają recyklingowi
  • używamy koncentratów, dzięki czemu zużywamy mniej chemii
  • stosujemy systemy dozowania – naścienne, kulki dozujące i spryskiwacze
  • stosujemy zimną wodę do sprzątania (profesjonalne środki działają w zimnej wodzie), co obniża koszty klienta i redukuje emisje CO2 do środowiska
  • na życzenie klienta raportujemy zużycie chemii na obiekcie w przeliczeniu na m2  Firma sprzątająca Fresh Facility

  Globalne procedury, lokalne struktury


  Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, biura to coś, na czym znamy się najlepiej, ale nie są to nasze jedyne kompetencje. Dlatego jeśli Twoje miejsce pracy nie jest przestrzenią biurową w standardowym rozumieniu nic nie stoi na przeszkodzie by podjąć współpracę. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie porządkowania lokali usługowych, sklepów oraz magazynów, a nawet przestrzeni hotelowych. Świadczymy usługi placówkom edukacyjnym takim jak szkoły czy przedszkola. Obsługujemy również osiedla mieszkaniowe np. sprzątając przestrzeń wspólnego użytku jak klatki schodowe. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Kontakt z nami jest prosty - zachęcamy do wysyłki formularza!


  Łukasz ObłozaŁukasz Obłoza
  19:55 20 Jan 22
  Potwierdza się opinia, marka oraz renoma firmy FreshOffice - polecam tym przedsiębiorcom, którzy cenią sobie elastyczność, rzetelność, profesjonalizm i dodatkowo atrakcyjnie wycenione.Pozdrawiam serdecznie,Łukasz Obłoza
  Mateusz BaszczyńskiMateusz Baszczyński
  11:07 20 Jan 22
  Super firma sprzątająca! Panie są bardzo dokładne i miłe. Cudownie się rozmawia z Panią Anią Kierownik. Pozdrawiam Cieplutko!
  Weronika AdamczykWeronika Adamczyk
  10:57 05 Oct 21
  Jak dotąd nie spotkałam się z tak profesjonalnym, elastycznym, otwartym na klienta serwisem sprzątającym. Poza regularnym utrzymaniem czystości w biurze (zawsze na wysokim poziomie!), firma Fresh Facility nigdy nie zawiodła mnie nawet przy zleceniach "na ostatnią chwilę" i kiedy potrzebowaliśmy dodatkowej usługi w tym samym dniu! Szczerze polecam 🙂
  Ola KaOla Ka
  10:32 27 Aug 21
  Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu firmy fresch office. Elastyczne podejście i sprawny kontakt ?
  Kasia ChludzińskaKasia Chludzińska
  15:30 13 Jul 21
  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Fresh Office. Zawsze szybki i sprawny kontakt, elastyczne podejście do Klienta i wprowadzanych zmian, miła atmosfera i przesympatyczna Opiekunka, która zawsze znajdzie jakieś rozwiązanie i we wszystkim szybko pomoże 🙂
  Iwona PrzywojskaIwona Przywojska
  13:45 21 Jun 21
  Naszą bardzo dobrą decyzją było nawiązanie współpracy z firmą Fresh Office w Warszawie. Po roku czasu nic tylko polecać firmę dalej! Profesjonalne podejście wszystkich osób współpracujących z nami, zlecone prace zawsze spełniają wszystkie nasze oczekiwania, a dodatkowo firma ma elastyczność w podejściu do zmian terminów sprzątania!
  Paulina KlimaraPaulina Klimara
  12:27 18 Jun 21
  Profesjonalnie działająca firma sprzątająca - nasza firma korzysta z jej usług od 2 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości sprzątania oraz wysokiego poziomu obsługi klienta, cenimy sobie również dobry i sprawny kontakt z koordynatorem obiektu w bieżących kwestiach.
  Adrian PażuchaAdrian Pażucha
  07:33 04 Mar 21
  Bardzo dobry kontakt z koordynatorem, wszystko zrealizowane na czas i zgodnie z ustaleniami
  Aliso mediaAliso media
  08:34 02 Mar 21
  Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Fresh Office, za fachowość, solidność, pełne profesjonalizmu podejście do współpracy. Zlecone prace zawsze spełniają wszystkie nasze oczekiwania a pracownicy firmy FreshOffice są zaangażowani w pracę na rzecz naszego biura. Najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie. Brawo i dziękujemy 🙂
  js_loader


  Zamów darmową wycenę sprzątania biur Kraków

  Poznaj szczegóły naszej oferty

   * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu usług własnych Fresh Office Poland sp. z o.o. Czytaj więcej

   * - wymagane pola