• Profesjonalne sprzątanie dla biurKontrole czystości i wsparcie koordynatora

dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

starannie dobrany i przeszkolony personel


Wybierz profesjonalną firmę sprzątającą


Dla naszego zespołu specjalistów z Fresh Office nie ma zleceń niemożliwych do wykonania. Przede wszystkim, na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszego klienta. Jesteśmy elastyczni – świadczymy zarówno kompleksowe jak i jednorazowe usługi – dlatego jesteśmy w stanie pomóc zawsze gdy zaistnieje konieczność, realizując wymogi klienta. Szukasz usług sprzątania?

Kompleksowe usługi sprzątania

Profesjonalna firma sprzątająca działa w ramach serwisu dziennego i wieczornego, dostosowujemy godziny pracy do wymagań naszego klienta Interesuje Cię firma, która świadczy usługę sprzątającą na najwyższym poziomie. Wszystkie środki czystości dostosowujemy do powierzchni wystepujących w danym biurze czy obiekcie.Firma sprzątająca Kraków - co jest dla nas najważniejsze?


Swój serwis zawsze staramy się wykonywać w jak najwyższej jakości, dlatego:

 • korzystamy z profesjonalnego sprzętu, takich marek jak: Karcher, Makita, Numatic, Niflisk, Hako
 • używamy profesjonalnych środków czystości sprawdzonych marek: Voight, Buzil, Merida, Tenzi
 • posiadamy dwustopniowy system kontroli personelu sprzątającego
 • działamy zgodnie z międzynarodowymi normami ISSA
 • posiadamy polisę OC do 1 mln zł
 • zatrudniamy sprawdzonych pracowników, którzy przechodzą przez proces szkolenia i wdrożenia
 • zapewniamy ciągłość dzięki rozbudowanej siatce pracowników na terenie całego Krakowa


SPRZĄTANIE BIUR – CENNIK usługi sprzątania dla firm


Jesteśmy przekonani, że pierwszą informacją, której poszukujesz wertując oferty usług sprzątających jest koszt, jaki musisz ponieść. W przypadku sprzątania a cenę składa się kilka elementów, które znajdują się poniżej. Dla każdej firmy zainteresowanej usługą, cennik jest indywidualny i odpowiadający jego zapotrzebowaniu, a wycena którą przygotowujemy jest bezpłatna. Poznaj szczegóły oferty, dopytaj o wszystko naszego konsultanta. Z nami Twoje biuro będzie najlepszą wizytówką Twojego biznesu. 

Możesz o nią poprosić wypełniając, elektroniczny formularz na naszej stronie, a my odpowiemy w ciągu maksymalnie 24 godzin.

CO BIERZEMY POD UWAGĘ?


 • całkowitą wielkość biura, ilość osobnych pomieszczeń biurowych, kuchni oraz łazienek,
 • ilość osób korzystających z przestrzeni biurowej,
 • częstotliwość sprzątania,
 • zakres czynności do wykonania,
 • typ posadzki (wykładzina, gres, panele itd),
 • fakt, czy na przestrzeni oddanej do sprzątania występują przeszklenia np. szklane drzwi lub ściany.

Ekologiczne sprzątanie dla biur


Stawiamy na wiedzę, doświadczenie, technologię i dlatego stosujemy środki z certyfikatem ECOLABEL. Marką środków czystości z jakiej od lat głównie korzystamy to niemiecka firma Buzil, która od 110 lat opracowuje innowacyjne środki czyszczące, co ważne nadal jest to firma rodzinna.

 • do mycia okien używamy wielorazowych ściereczek zamiast czyściwa
 • korzystamy z dużych - 10 litrowych pojemników
 • opakowania na środki podlegają recyklingowi
 • używamy koncentratów, dzięki czemu zużywamy mniej chemii
 • stosujemy systemy dozowania – naścienne, kulki dozujące i spryskiwacze
 • stosujemy zimną wodę do sprzątania (profesjonalne środki działają w zimnej wodzie), co obniża koszty klienta i redukuje emisje CO2 do środowiska
 • na życzenie klienta raportujemy zużycie chemii na obiekcie w przeliczeniu na m2Firma sprzątająca Fresh Facility


Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, biura to coś, na czym znamy się najlepiej, ale nie są to nasze jedyne kompetencje. Dlatego jeśli Twoje miejsce pracy nie jest przestrzenią biurową w standardowym rozumieniu nic nie stoi na przeszkodzie by podjąć współpracę. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie porządkowania lokali usługowych, sklepów oraz magazynów, a nawet przestrzeni hotelowych. Świadczymy usługi placówkom edukacyjnym takim jak szkoły czy przedszkola. Obsługujemy również osiedla mieszkaniowe np. sprzątając przestrzeń wspólnego użytku jak klatki schodowe. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Kontakt z nami jest prosty - zachęcamy do wysyłki formularza!


Łukasz ObłozaŁukasz Obłoza
19:55 20 Jan 22
Potwierdza się opinia, marka oraz renoma firmy FreshOffice - polecam tym przedsiębiorcom, którzy cenią sobie elastyczność, rzetelność, profesjonalizm i dodatkowo atrakcyjnie wycenione.Pozdrawiam serdecznie,Łukasz Obłoza
Mateusz BaszczyńskiMateusz Baszczyński
11:07 20 Jan 22
Super firma sprzątająca! Panie są bardzo dokładne i miłe. Cudownie się rozmawia z Panią Anią Kierownik. Pozdrawiam Cieplutko!
Weronika AdamczykWeronika Adamczyk
10:57 05 Oct 21
Jak dotąd nie spotkałam się z tak profesjonalnym, elastycznym, otwartym na klienta serwisem sprzątającym. Poza regularnym utrzymaniem czystości w biurze (zawsze na wysokim poziomie!), firma Fresh Facility nigdy nie zawiodła mnie nawet przy zleceniach "na ostatnią chwilę" i kiedy potrzebowaliśmy dodatkowej usługi w tym samym dniu! Szczerze polecam 🙂
Ola KaOla Ka
10:32 27 Aug 21
Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu firmy fresch office. Elastyczne podejście i sprawny kontakt 🙂
Kasia ChludzińskaKasia Chludzińska
15:30 13 Jul 21
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Fresh Office. Zawsze szybki i sprawny kontakt, elastyczne podejście do Klienta i wprowadzanych zmian, miła atmosfera i przesympatyczna Opiekunka, która zawsze znajdzie jakieś rozwiązanie i we wszystkim szybko pomoże 🙂
Iwona PrzywojskaIwona Przywojska
13:45 21 Jun 21
Naszą bardzo dobrą decyzją było nawiązanie współpracy z firmą Fresh Office w Warszawie. Po roku czasu nic tylko polecać firmę dalej! Profesjonalne podejście wszystkich osób współpracujących z nami, zlecone prace zawsze spełniają wszystkie nasze oczekiwania, a dodatkowo firma ma elastyczność w podejściu do zmian terminów sprzątania!
Paulina KlimaraPaulina Klimara
12:27 18 Jun 21
Profesjonalnie działająca firma sprzątająca - nasza firma korzysta z jej usług od 2 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości sprzątania oraz wysokiego poziomu obsługi klienta, cenimy sobie również dobry i sprawny kontakt z koordynatorem obiektu w bieżących kwestiach.
Adrian PażuchaAdrian Pażucha
07:33 04 Mar 21
Bardzo dobry kontakt z koordynatorem, wszystko zrealizowane na czas i zgodnie z ustaleniami
Aliso mediaAliso media
08:34 02 Mar 21
Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Fresh Office, za fachowość, solidność, pełne profesjonalizmu podejście do współpracy. Zlecone prace zawsze spełniają wszystkie nasze oczekiwania a pracownicy firmy FreshOffice są zaangażowani w pracę na rzecz naszego biura. Najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie. Brawo i dziękujemy 🙂
js_loader


Zamów darmową wycenę sprzątania biur Kraków

Poznaj szczegóły naszej oferty

  * - wymagane pola