• Profesjonalne sprzątanie biur - Rzeszów i okoliceKontrole czystości i wsparcie koordynatora

dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

starannie dobrany i przeszkolony personel

Profesjonalne sprzątanie biur - Rzeszów i okolice


Interesuje Cię solidne i terminowe sprzątanie biur? Rzeszów to miasto, w którym prowadzisz działalność? Masz problem z odnalezieniem firmy sprzątającej, która sprosta Twoim oczekiwaniom? Wypróbuj FreshOffice - jesteśmy pewni, że możemy Ci wiele zaoferować!

Jako przedsiębiorca z pewnością doskonale wiesz, jak istotne jest gruntowne i regularne sprzątanie biur. Rzeszów to miasto, które prężnie się rozwija w wielu sektorach, dlatego też pewnie stało się miastem siedziby Twojej marki. FreshOffice to firma, która działa lokalnie w Twoim mieście i jego okolicach, dlatego bardzo dobrze znamy ten rynek.Jak wybrać firmę oferującą sprzątanie biura? Rzeszów ma duży wybór!


Szukasz firmy, która zaoferuje dokładne i terminowe sprzątanie biura. Rzeszów bez wątpienia ma Ci w tym względzie wiele do zaoferowania. Jak nie zginąć pod natłokiem ofert? Uważamy, że najlepiej jest skonfrontować swoje własne oczekiwania z możliwościami danej marki. Można to zrobić jedynie przez indywidualny kontakt z jej przedstawicielem, dlatego gorąco zachęcamy do wysłania do nas maila na adres rzeszow@freshfacility.pl lub kontaktu telefonicznego pod numerem: +48 607 395 208.

Przede wszystkim, zapoznaj się z opiniami dotychczasowych klientów danej marki. W przypadku FreshOffice nie jest to trudne - wystarczy kliknąć w zakładkę Opinie. Z dumą możemy powiedzieć, że do grona naszych kontrahentów należą bardzo znane marki, z którymi współpracujemy od lat.

Po drugie, wybierając firmę sprzątającą warto dowiedzieć się, w jak szerokim zakresie możemy liczyć na jej usługi. Przykładowo marka FreshOffice specjalizuje się nie tylko w sprzątaniu klasycznych przestrzeni biurowych, ale także ciągów komunikacyjnych, myciu okien, witryn i elewacji. Jesteśmy dostępni dla naszych klientów w sytuacjach awaryjnych, kiedy np. wymagane jest szybkie i solidne odświeżenie biura przed wizytą ważnego klienta lub po integracji pracowników. W razie remontu możemy pomóc w uporządkowaniu przestrzeni w sposób, który szybko pozwoli wrócić Twoim pracownikom do pracy.

Po trzecie, w pracy firmy sprzątającej ważna jest elastyczność. Nie ma nic gorszego, niż zaburzony czas pracy biura ze względu na głośny odkurzacz czy zapach detergentów! Uważamy, że idealna firma sprzątająca działa na tyle dyskretnie, by być niezauważalną - natomiast efekty jej pracy powinny być bardzo widoczne.Sprzątanie biur - Rzeszów. Cennik usług


Ile kosztuje sprzątanie biura w Rzeszowie? Na to pytanie ciężko uzyskać odpowiedź wpisując jedynie w wyszukiwarkę frazę “sprzątanie biur Rzeszów cennik”. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem celem odpowiedzenia na kilka pytań - na ich podstawie przedstawimy Ci solidną wycenę, która pomoże Ci podjąć decyzję.

Co bierzemy pod uwagę wyceniając sprzątanie biur? W Rzeszowie, Warszawie i innych miastach, na terenie których działamy, zawsze uwzględniamy:

  • lokalizację danego obiektu
  • powierzchnię obiektu
  • rodzaj posadzki, która się w nim znajduje
  • ilość indywidualnych pomieszczeń (gabinetów, sal konferencyjnych etc.)
  • częstotliwość sprzątania
  • oczekiwany zakres wykonywanych prac
  • czy dodatkowo poza abonamentem mają być wykonywane sezonowe gruntowne porządki z myciem elewacji, okien etc.

Sprzątanie biura - Rzeszów. Osoba sprzątająca, czy profesjonalna firma?


Czy wiesz, że aż 65% polskich przedsiębiorców decyduje się na podpisanie umowy z profesjonalną firmą sprzątającą? Zastanawiasz się, dlaczego jest ich tak wiele? Otóż firma sprzątająca oznacza oszczędności! Wbrew pozorom, tego typu współpraca wcale nie jest droższa, niż utrzymywanie dodatkowego etatu. Osoba sprzątająca na etat wymaga bowiem odpowiedniej organizacji pracy, a ta angażuje czas pracowników administracyjnych. Dbanie o zaopatrzenie środków czystości, serwisowanie sprzętu sprzątającego oraz miejsca do magazynowania tych przedmiotów jest w końcu także kosztem. Co więcej, osoba sprzątająca na etat korzysta z przysługujących jej zwolnień lekarskich i urlopów - w tym czasie niezbędne okazuje się znalezienie zastępstwa, a to kolejne wydatki.

Tymczasem firma sprzątająca samodzielnie dba o środki czyszczące i serwisowanie swojego sprzętu. Co więcej, pozwala zaoszczędzić miejsce w pomieszczeniach gospodarczych, ponieważ przywozi sprzęt ze sobą. Dodatkowo jest zawsze terminowo na czas - zastępstwa pojedynczych pracowników organizowane są przez firmę sprzątającą, a nie Ciebie! Warto także wiedzieć, że firma sprzątająca wystawia faktury, które można wliczyć do kosztów prowadzenia działalności.

Sprzątanie biur w Rzeszowie i nie tylko


FreshOffice jest marką z długoletnim doświadczeniem, która działa nie tylko na terenie Rzeszowa, ale także Krakowa, Wrocławia, Warszawy i Katowic. Jeśli zatem jesteś zainteresowany sprzątaniem swoich obiektów nie tylko w Rzeszowie, ale dodatkowo w którymś z powyższych miast - z przyjemnością uwzględnimy to na etapie wyceny. Zyskasz zarówno czas przeznaczony na szukanie innej firmy sprzątającej i formalności, ale także możesz liczyć na atrakcyjne rabaty.


Zamów darmową wycenę sprzątania biura

Poznaj szczegóły naszej oferty

    * - wymagane pola