Profesjonalne sprzątanie biur - Wrocław


 • gruntowne doczyszczanie powierzchni Gratis
 • serwis dzienny i wieczorny
 • hurtowe ceny od dostawców
 • ekologiczne środki

  Wypełnij formularz!

  * - wymagane pola  abonamentów klientów

  posprzątanych obiektów

  nowych obiektów w obsłudze co rok

  dyspozycyjność przez cały tydzień


  Zaufali nam:


  Profesjonalne sprzątanie biur - Wrocław


  Dbamy o dresscode! Zależy Ci na tym, żeby Twoje biuro było czyste, lśniące i sprzyjało komfortowi pracy? Często odwiedzają Cię partnerzy biznesowi i chcesz, ugościć ich w schludnych przestrzeniach? Zamów nasze usługi – posprzątamy Twoje wnętrze i oddamy do użytku w pachnącej, świeżej aurze. Lubimy często mawiać, że biuro to wizytówka firmy, dlatego zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby było chlubą w oczach Twoich Klientów. Jeśli zależy Ci na profesjonalnym sprzątaniu biur we Wrocławiu – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami i dopytaj o szczegóły oferty serwisu sprzątającego. Jesteśmy specjalistami w zakresie utrzymania czystości. Świadczymy usługi również na terenie innych miast. Posiadasz oddziały w Krakowie, Warszawie czy Katowicach? Poinformuj nas o tym, a dopasujemy dedykowaną ofertę.   Sprzątanie powierzchni biurowych – cennik Wrocław

  Jesteśmy przekonani, że pierwszą informacją, której poszukujesz wertując oferty usług sprzątających jest koszt, jaki musisz ponieść. W przypadku usługi sprzątania a cenę składa się kilka elementów, które znajdują się poniżej. Dla każdej firmy zainteresowanej usługą sprzątania biura, cennik jest indywidualny i odpowiadający jego zapotrzebowaniu, a wycena którą przygotowujemy jest bezpłatna. Potrzebujesz serwisu sprzątającego? Skorzystaj z naszej oferty!

  Możesz o nią poprosić wypełniając elektroniczny formularz na naszej stronie, a my odpowiemy w ciągu maksymalnie 24 godzin.

  Co bierzemy pod uwagę?


  • całkowitą wielkość biura, ilość osobnych pomieszczeń biurowych, kuchni oraz łazienek,
  • ilość osób korzystających z przestrzeni biurowej,
  • częstotliwość sprzątania,
  • zakres czynności do wykonania,
  • typ posadzki (wykładzina, gres, panele itd),
  • fakt, czy na przestrzeni oddanej do sprzątania występują przeszklenia np. szklane drzwi lub ściany.

  Ważnym elementem wyceny są środki czystości oraz sprzęt, które są wliczone w ceną.

  Świadcząc nasze usługi używamy profesjonalnych środków czyszczących producentów cenionych w branży takich jak Voigt, Dolphin czy Clinex. Korzystamy także z profesjonalnego sprzętu: Karcher, Hako, Vileda, Numatic.


  Doświadczona kadra koordynująca


  Michał Zawada
  Dyrektor Zarządzający

  Łukasz Radzikowski
  Manager Operacyjny

  Anna Gałowicz
  Koordynator

  Anna Frankiewicz
  Administracja

  Klaudia Orzechowska
  Koordynator

  Paulina Duda
  Koordynator

  Zaufaj firmie sprzątającej z Wrocławia


  Firma sprzątająca Fresh Facility – pielęgnując przestrzenie biurowe, dbając o to, by po naszym wyjściu każdy czuł się w biurze, jak w drugim domu. Ale to nie wszystko. Oferujemy swoje usługi również w nieoczekiwanych wypadkach i niestandardowych porach. Jeśli zależy Ci na uprzątnięciu miejsca po wieczornej integracji pracowniczej lub przed przyjazdem ważnego gościa – napisz do nas. Nasz zespół fachowców jest elastyczny i reaguje zawsze, gdy najbardziej potrzebujesz wsparcia. Sprzątanie biura, Wrocław, każda pora dnia i nocy – to hasła, które powinieneś zapamiętać na nasz temat. Pod względem jakości sprzątania biura i cennika usług, jesteśmy profesjonalistami. Przekonaj się o tym na własnym biurze!

  Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny sprzątania Twojego biura.


  Firma Fresh Facility dała się poznać jako profesjonalny, solidny oraz szybko reagujący na wszelkie sugestie zespół. Firmę cechuje dobra organizacja i dyspozycyjność nadzoru. Możemy z całą odpowiedzialnością polecić firmę Fresh Facility.

  Agnieszka GóralAsystent Zarządu

  Piotr Schier

  Fresh Facility
  +48 730 776 727  Zamów darmową wycenę sprzątania


  Szczegóły oferty i wycena do 24h

   * - wymagane pola