• Profesjonalne sprzątanie biur - WrocławKontrole czystości i wsparcie koordynatora

dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

starannie dobrany i przeszkolony personel


Profesjonalne sprzątanie biur - Wrocław


Zależy Ci na tym, żeby Twoje biuro było czyste, lśniące i sprzyjało komfortowi pracy? Często odwiedzają Cię partnerzy biznesowi i chcesz, ugościć ich w schludnych przestrzeniach? Zamów nasze usługi – posprzątamy Twoje wnętrze i oddamy do użytku w pachnącej, świeżej aurze. Lubimy często mawiać, że biuro to wizytówka firmy, dlatego zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby było chlubą w oczach Twoich Klientów. Jeśli zależy Ci na profesjonalnym sprzątaniu biur we Wrocławiu – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami i dopytaj o szczegóły oferty serwisu sprzątającego. Jesteśmy specjalistami w zakresie utrzymania czystości. Świadczymy usługi również na terenie innych miast. Posiadasz oddziały w Krakowie, Warszawie czy Katowicach? Poinformuj nas o tym, a dopasujemy dedykowaną ofertę. Sprzątanie powierzchni biurowych – cennik Wrocław

Jesteśmy przekonani, że pierwszą informacją, której poszukujesz wertując oferty usług sprzątających jest koszt, jaki musisz ponieść. W przypadku usługi sprzątania a cenę składa się kilka elementów, które znajdują się poniżej. Dla każdej firmy zainteresowanej usługą sprzątania biura, cennik jest indywidualny i odpowiadający jego zapotrzebowaniu, a wycena którą przygotowujemy jest bezpłatna. Potrzebujesz serwisu sprzątającego? Skorzystaj z naszej oferty!

Możesz o nią poprosić wypełniając elektroniczny formularz na naszej stronie, a my odpowiemy w ciągu maksymalnie 24 godzin.

Co bierzemy pod uwagę?


  • całkowitą wielkość biura, ilość osobnych pomieszczeń biurowych, kuchni oraz łazienek,
  • ilość osób korzystających z przestrzeni biurowej,
  • częstotliwość sprzątania,
  • zakres czynności do wykonania,
  • typ posadzki (wykładzina, gres, panele itd),
  • fakt, czy na przestrzeni oddanej do sprzątania występują przeszklenia np. szklane drzwi lub ściany.

Ważnym elementem wyceny są środki czystości oraz sprzęt, które są wliczone w ceną.

Świadcząc nasze usługi używamy profesjonalnych środków czyszczących producentów cenionych w branży takich jak Voigt, Dolphin czy Clinex. Korzystamy także z profesjonalnego sprzętu: Karcher, Hako, Vileda, Numatic.

Czyścimy też Krasnale


Wychodzimy z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Dlatego na co dzień oprócz biur, sprzątamy również inne przestrzenie. Porządkujemy lokale usługowe, obiekty sportowe oraz medyczne. Często wspomagamy także placówki edukacyjne (szkoły, przedszkola).Jednak tym w czym się specjalizujemy jest sprzątanie biur. We Wrocławiu dodatkowo zdarza nam się pielęgnować krasnale, które ozdabiają niemalże każde, odwiedzane przez nas miejsce 🙂

Zaufaj firmie sprzątającej z Wrocławia


Czy wiesz, co łączy Twoje miasto ze sprzątaniem biur? Wrocław został sklasyfikowany w pierwszej setce miast świata w rankingu „Najlepsze miasta do życia”, a to bez wątpienia oznacza, że mieszka się w nim komfortowo i przyjemnie. O te same wartości dbamy my – firma sprzątająca Fresh Facility – pielęgnując przestrzenie biurowe, dbając o to, by po naszym wyjściu każdy czuł się w biurze, jak w drugim domu. Ale to nie wszystko. Oferujemy swoje usługi również w nieoczekiwanych wypadkach i niestandardowych porach. Jeśli zależy Ci na uprzątnięciu miejsca po wieczornej integracji pracowniczej lub przed przyjazdem ważnego gościa – napisz do nas. Nasz zespół fachowców jest elastyczny i reaguje zawsze, gdy najbardziej potrzebujesz wsparcia. Sprzątanie biura, Wrocław, każda pora dnia i nocy – to hasła, które powinieneś zapamiętać na nasz temat. Pod względem jakości sprzątania biura i cennika usług, jesteśmy profesjonalistami. Przekonaj się o tym na własnym biurze!

Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny sprzątania Twojego biura.


Firma Fresh Facility dała się poznać jako profesjonalny, solidny oraz szybko reagujący na wszelkie sugestie zespół. Firmę cechuje dobra organizacja i dyspozycyjność nadzoru. Możemy z całą odpowiedzialnością polecić firmę Fresh Facility.

Agnieszka GóralAsystent Zarządu

Zamów darmową wycenę sprzątania Twojego biura

Poznaj szczegóły naszej oferty

    * - wymagane pola