Usługa utrzymania czystości dla biurowców


Zadbamy o Twoich najemców


 • Czysta pomoc dla Property Managerów
 • Przeszkolony personel, współpraca z technologiem
 • Utrzymanie czystości PREMIUM

  Wypełnij formularz!

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu usług własnych Fresh Office Poland sp. z o.o. Czytaj więcej

  * - wymagane pola

  abonamentowych klientów

  posprzątanych obiektów

  nowych obiektów w obsłudze co rok

  wyczyszczonych m2


  Zweryfikuj kosztorys usług utrzymania czystości  Możesz liczyć na współpracę z doświadczonymi fachowcami, regularnie szkoloną kadrę i 2-stopniowy system kontroli. Współpracujemy z technologiem, który dobiera środki czyszczące i mechanikę sprzątania względem wymagających i trudnych w utrzymaniu powierzchni.


  Świeże podejście do usług utrzymania czystości w biurowcach


  Jak pomagamy Property Managerom?

   Jeden wykonawca, jedna umowa — szeroki zakres:

  • Serwis codzienny, popołudniowy/wieczorny
  • Sprzątanie generalne sal konferencyjnych, gabinetów, kuchni, szatni,  
  • Mycie sanitariów i kuchni w częściach wspólnych
  • Sprzątanie recepcji
  • Maszynowe mycie holi, ciągów komunikacyjnych i garaży podziemnych
  • Czyszczenie powierzchni i dezynfekcja ręczna
  • Opieka nad terenami zielonymi wokół biurowca 
  • Odśnieżanie dróg, podjazdów i dachów
  • Pranie wykładzin i dywanów 
  • Mycie okien
  • Ekologiczne sprzątanie 
  • Ozonowanie pomieszczeń w przypadku COVID-19
  • Florystyka  - współpraca z Kwiaty do biura


  Jesteśmy wsparciem dla Property Managerów i Administratorów nieruchomości i pierwszą linią kontaktu. Wspieramy w trakcie awaryjnych sytuacji, przy organizowaniu napraw i eliminowaniu usterek. Wyręczamy zarządców budynków w zamawianiu artykułów higienicznych - mamy ceny hurtowe z wysokimi rabatami! Proponujemy harmonogram sprzątania biurowców opracowany przez specjalistę (koordynatora), który wie jak dobrać odpowiedni zakres usług pod daną powierzchnię. Zanim przejdziemy w tryb utrzymywania w czystości, współpracę zwykle rozpoczynamy od gruntownego doczyszczania powierzchni.  Współpracujemy z:


  Wykwalifikowany i przeszkolony personel bez rotacji


  Zawsze szkolimy nasz zespół do pracy. Wdrożenie przeprowadzanie jest przez koordynatora i technologa, który dobiera środki czystości do materiałów, z jakich wykonane są poszczególne elementy biurowca. Posiadamy sieć wykwalifikowanego personelu w kilku miastach w Polsce. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić ciągłość usługi sprzątania biurowców na najwyższym poziomie. Działamy w sposób efektywny, nasz personel planuje pracę zgodnie z etapami procesu czyszczenia, według standardów ISSA. Pracujemy na checklistach, dzięki temu znamy dokładnie Twój biurowiec. 

  • Zwracamy uwagę na prezencję naszego personelu, osoby mające kontakt z pracownikami stosują dress code i są szkoleni do pracy „w tle”, tak aby nie rozpraszać klientów, kontrahentów czy innych osób pracujących w przestrzeni biurowej
  • Na życzenie klienta nasz personel może być ubrany w dedykowany strój pasujący do standardu danego biurowca
  • Wykorzystujemy nowe technologie, działamy wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie (iMop, Cleanfix, Numatic, Hako).
  • Profesjonalne środki marki Buzil, dr. Schnell, Johnson Diversey, Ecolab, dobrane przez technologa do rodzaju czyszczonych powierzchni    Wybraliśmy firmę Fresh Office, ponieważ już od pierwszego kontaktu wyróżniała się dużym profesjonalizmem, znajomością branży oraz chęcią sprostania naszym wymaganiom. Obsługa i kontakt z kierownictwem oraz pracownikami firmy cechują się wysoką elastycznością i pełnym profesjonalizmem.

  Bogumiła ŻukowskaAvantida Poland Sp. z o.o.

  Dotychczasowe doświadczenia we współpracy z firmą Fresh Office Poland są bardzo pozytywne. Obsługa i kontakt z kierownictwem oraz pracownikami firmy cechują się wysoką elastycznością i pełnym profesjonalizmem. Wszystkie świadczone usługi są wykonywane dokładnie i terminowo.

  Małgorzata NowińskaKnight Frank

  Sprzątanie biurowców PREMIUM

  Podniesiemy prestiż Twojego obiektu. Proponujemy czyszczenie, dezynfekcję i opiekę nad biurowcami.

  • Podpisujemy wszelkie umowy NDA (Non-disclosure agreement), wiemy ile warte są dane Twojej firmy.
  • Jesteśmy ubezpieczeni, dysponujemy OC w wysokości 1 mln złotych.
  • Wystawiamy faktury VAT 23%.
  • Pełny outsourcing procesu na koordynatora, uproszczony system zgłoszeń. Oferujemy pełne wsparcie koordynatora — opiekuna obiektu, który pozostaje z Tobą w stałym kontakcie. Możesz zgłaszać swoje potrzeby na bieżąco — mailowo lub telefonicznie. Koordynator, który regularnie pojawia się w obiekcie, pełni także funkcję kontrolną, monitorując pracę personelu sprzątającego i jakości usługi.

  Zatrudniamy koordynatorów z kilkuletnim doświadczeniem w branży usług czystości. Współpracujemy z technologami ds. utrzymania czystości i specjalistami BHP.


  Kacper Pilch

  Paulina Duda

  Anna Gałowicz

  Łukasz Radzikowski


  Dostarczymy najlepszych specjalistów, sprzęt i profesjonalne środki czystości. Działamy poza zakresem, potrafimy zadbać o każdy rodzaj powierzchni, znamy specyfikę materiałów, zwracamy uwagę na ich konserwację. Potrzebujesz partnera w zakresie usług porządkowych dla obiektu, którym zarządzasz?  Pomożemy znaleźć odpowiedzi na pytania: kto przeszkoli personel sprzątający?  Kto doradzi w doborze środków czystości?  Kto zaproponuje najniższą cenę?

   

  Postaw na wygodę bez naciągania budżetu


  Michał Zawada, dyrektor zarządzający Fresh Office, czeka na Twoje pytania


  Porównaj oferty - przeanalizuj koszty i dodaj nas do listy zaufanych partnerów. Pracujemy jako serwis dzienny, zadbamy też o usługi dodatkowe, takie jak mycie okien, polimeryzacja posadzek, florystyka czy pranie wykładzin. Mamy bogato wyposażony park maszyn i wiedzę merytoryczną. Współpracujemy z technologiami, dobieramy środki czystości do powierzchni na obiekcie.  Działamy w trybie PREMIUM, podnosimy prestiż budynku, a tym samym jakość relacji z najemcami i właścicielami nieruchomości.


  Michał Zawada

  Dyrektor Zarządzający Fresh Office
  +48 730 007 239

  Dyrektor Zarządzający Fresh Office
  +48 730 - pokaż numer


  Zapraszamy do rozmów


  Masz pytania? Zostaw nam swoje dane! Oddzwonimy

   * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu usług własnych Fresh Office Poland sp. z o.o. Czytaj więcej

   * - wymagane pola


   ZNAJDZIESZ NAS NA