Sprzątanie powierzchni przemysłowych i magazynowych

Firma Fresh Office oferuje sprzątanie powierzchni przemysłowych i magazynowych.

Sprzątanie powierzchni przemysłowych i magazynowych


Firma Fresh Office oferuje sprzątanie powierzchni przemysłowych i magazynowych. Przekonaj się, dlaczego warto z nami współpracować i poznaj naszą pełną ofertę!

Regularne i solidne sprzątanie powierzchni przemysłowych jest niezbędnym elementem procesu produkcji. Nasza firma specjalizuje się w zorganizowanym i sprawnym porządkowaniu przestrzeni przemysłowych i magazynowych tak, aby nasi klienci unikali kosztownych przestojów.


Sprzątanie powierzchni magazynowych i przemysłowych - co konkretnie oferujemy?


Jeśli poszukujesz profesjonalnej firmy zewnętrznej, której będziesz mógł powierzyć dokładne sprzątanie swoich hal przemysłowych lub magazynowych - doskonale trafiłeś. Świadczymy kompleksowe usługi z tego zakresu, a należą do nich między innymi gruntowne odkurzanie i mycie hal, czyszczenie stref w okolicy taśm produkcyjnych, wszelkiego rodzaju konstrukcji przemysłowych, ścian. Dodatkowo nasza firma specjalizuje się w czyszczeniu okien, w tym świetlików i powierzchni szklanych wystawowych.


Dlaczego Fresh Office?

Nasza marka specjalizuje się w outsourcingu usług porządkowych. Od lat jesteśmy obecni nie tylko na krakowskim rynku, ale działamy także w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Rzeszowie. Nasze usługi kierujemy do wymagających klientów, którzy poszukują optymalnego sposobu dbania o czystość swoich przestrzeni biurowych i zakładowych. Oprócz hal i magazynów, sprzątamy także przestrzenie biurowe, budynki należące do wspólnot mieszkaniowych, placówki medyczne i edukacyjne, obiekty hotelarskie.

Harmonogram i zakres prac ustalamy na początku współpracy - wykonujemy zarówno pojedyncze zlecenia, jak i działamy w ramach abonamentu. Charakteryzuje nas solidność, terminowość i elastyczność działania. Wszystkim naszym klientom proponujemy usługi w ramach zdarzeń awaryjnych, nasze ekipy sprzątające są dostępne do Państwa usług.

Zewnętrzna firma sprzątająca to oszczędność


Czy wiesz, że aż 65% polskich przedsiębiorców decyduje się na oddelegowanie usług sprzątających do firm zewnętrznych? Jeśli chcesz do nich dołączyć, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 607 395 208+48 607 - pokaż numer, adresem email: biuro@freshfacility.pl lub zostaw swoje dane w formularzu poniżej. Nasz konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania, a po poznaniu konkretnych oczekiwań, zaproponuje stosowną ofertę. Wyceny naszych usług dokonujemy bezpłatnie i bez zobowiązań!

Dlaczego outsourcing usług sprzątających to oszczędność? Zyskujesz czas do tej pory przeznaczany na nadzorowanie pracowników etatowych. Firma sprzątająca wystawia faktury za swoje usługi, które mogą być wliczane do kosztów działalności firmy. Dodatkowo nie ponosisz konsekwencji związanych z urlopami zdrowotnymi i zwolnieniami lekarskimi osób sprzątających na etacie - ekipy sprzątające są zawsze kompletne i na czas. W tym już nasza głowa!Zamów darmową wycenę sprzątania powierzchni przemysłowych i magazynowych

Poznaj szczegóły naszej oferty

    * - wymagane pola